Ana SayfaiPhoneiPhone'un en büyük kozu iPhone Lite

iPhone’un en büyük kozu iPhone Lite

- Advertisment -

iPhone severlerin sabırsızlıkla beklediği ucuz bütçeli (plastik iPhone olarak bildiğimiz) iPhone Lite, gün geçtikçe kendini daha fazla belli etmeye başladı. iPhone Lite ile ilgili plastik kapak sızıntılarından sonra şimdi de içinde kullanılacak koruyucu kap hakkın da bazı sızıntılar elimize ulaştı.

iPhone 5S ve iPhone Lite’a yönelik sabırsızlık arttıkça, iki telefona yönelik iddia ve sızıntılar da artmaya devam ediyor.

Apple’ın 99 dolardan başlayan fiyatlarla başta Çin gibi piyasalarda sunması beklenen iPhone Lite’a ait yeni bir fotoğraf belirdi. Ancak Çin’in WeiPhone adlı sitesinde beliren fotoğraf telefona değil, içinde yer alacağı kaba ait.

Apple-iPhone-Lite-high-res-images-resimleri

Fotoğrafta, söz konusu ürünlerin üzerinde ‘iPhone 5C’ yazdığı görülüyor. Mashable’ın haberine göre, ‘C’, color, yani renk anlamını taşıyor olabilir. Bunun sebebi de, telefonun renk seçenekleriyle gelecek olacağının düşünülmesi.

onbaharda iPhone 5S ile birlikte sunulması beklenen iPhone Lite’ın iPhone 5, iPod Touch 5 ve iPod klasik karışımı bir tasarıma sahip olacağı da söylentiler arasında.

Apple, dedikodular hakkında herhangi bir açıklama yapmış değil.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -