Ana Sayfaİndirİngilizce öğrenme uygulaması indir (VoScreen)

İngilizce öğrenme uygulaması indir (VoScreen)

- Advertisment -

VoScreen, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. İngilizce öğrenmek isteyen telefon kullanıcılarına farklı bir yaklaşımda bulunan uygulama adeta İngilizce’yi severek öğretiyor. Bildiğiniz üzere normal yabancı dil öğrenme programlarında kelime ezberleme, grammer öğrenme, soru kalıplarına ağırlık verilmekte. Ancak Voscreen dil öğrenme araçlarının bir başka boyutunda yer alarak filmler, diziler ve bazı videolardaki diyaloglardan yola çıkarak yabancı dilleri bize öğretmeye çalışıyor.

voscreen-ingilizce-yabanci-dil-ogrenme-programi-uygulama-mobilkaynak-2

  VoScreen nasıl kullanılır?

Voscreen İngilizce öğrenme uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde sahip olduğunuz ana dili seçerek önünüze çıkan film, dizi, video kesitlerini izliyorsunuz. Diyaloglar üzerine kurulu olan programda karşınıza gelen konuşmaları tahmin etmeye ve konuşulan metni tercüme etmeye çalışıyorsunuz. Bu sayede çeviri yeteneğinizi geliştirerek hem konuşanları anlıyorsunuz hem de kolaylıkla kalıpları öğrenebiliyorsunuz. İngilizce yeterlilik sınavı anlamına bile gelecek olan Voscreen alıştırmaları, egzersizleri sayesinde İngilizce’yi geliştirmek ve anlıyorum ama konuşamıyorum derdinden kurtulmak sizin için bir işkence değil kolaylık olacak.

voscreen-ingilizce-yabanci-dil-ogrenme-programi-uygulama-mobilkaynak-4

Ana dil olarak Türkçe,Fransızca,Almanca,Rusça,İtalyanca,Arapça,Portekizce,İspanyolca,Endonezyaca,Farsça, Ukraynaca, Hırvatça, Boşnakça Flemenkçe gibi dil gruplarından sahip olduğunuzu seçebilir ve Voscreen uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Temel(Beginner) İngilizce düzeyinden , Intermediate (Orta)’ya, Upper (İleri seviye)’ye kadar gelebilmenizi sağlayacak olan uygulamayı iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazları için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Voscreen ücretli mi?

Voscreen tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Uygulamayı hangi cihazlar için indirebilirim?

Voscreen şuan için yalnızca iOS işletim sistemli iPhone ve iPad modelleri için indirilebilmektedir. Android, Windowsphone, Samsung, HTC, LG, Nokia için uygun sürümleri bulunmamaktadır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -