Ana Sayfa Etiketler Iphone

iphone ile ilgili içerikler.


Mobilge nedir?

0

Mobilge özellikle mobil teknolojiye odaklanmış (böyle söyleyince akla ilk telefonlar gelse de dron ve arabalar da mobil teknolojidir) büyüme aşamasında özellikle akıllı telefonlara ve Apple (iPhone), Samsung gibi büyük markalar hakkındaki gelişmelere yoğunlaşmış bir teknoloji haber sitesidir. Diğerlerinden farklı değildir ama kesinlikle özgündür!

Yayın hayatına başlayalı yaklaşık olarak 10 yıl olmasına rağmen (alan adına bakılırsa 6 yıl görünüyor, öncesinde mobilkaynak adını kullanıyordu) Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesi değildir. (Şimdilik) Peki bugün Mobilge nedir?

iPhone 1’e şahit olmak

Teknolojiye olan tutkumuz iPhone 1’in akıllı telefon dünyasında yeni bir çağ yaratması ile birlikte başladı. Bir telefonun yapabileceklerine şahit olduğumuzda geleceğin bu yönde şekilleneceği çok netti ve mobil uygulama fikri diğer tüm her şeyin bir şekilde cebimize gireceğinin habercisiydi. “Özelliği telefona kendin yüklüyorsun” diye düşündüğümüzü hatırlıyoruz.

Blackberry efsanesi

Türkiye ancak 3G teknolojisi ile birlikte akıllı telefonlar ile tanıştı. Öncesinde dünya bu cihazları günlük hayatlarında kullanabiliyorlardı (günümüzdeki kadar gelişmiş olmasa da) Türkiye’de internetin kullanım alanların artması ve bu teknolojiye yatırım yapılmasıyla birlikte hayatımıza daha önce duymadığımız markalar girmeye başladı. Yüksek güvenlikli mesajlaşma, BB Messenger (şimdiki Whatsapp gibiydi), harika klavyesi ile bir efsaneydi. iPhone’un özellikleri ile Blackberry’nin özellikleri birbirinden oldukça farklı olmasına rağmen kıyasıya rekabet ediyorlardı. Biri iş dünyasına (Linkedin gibi) diğeri geri kalanlara (Facebook gibi) hitap ediyordu. Taa ki ülkeler sıkı çok güvenli olan bu cihazlara karşı durana kadar. Çünkü askeri alanlarda kullanıldığı kadar suç dünyası için de vaz geçilmezdi. Sonra Blackberry battı :(

Nokia’nın çöküşü

Türkiye’de o dönemde telefon deyince akla Nokia geliyordu. Abartısız her 10 telefondan 8 tanesi Nokia idi. Bir söylentiye göre Google Android işletim sistemi için ilk Nokia ile görüşmüştü. Devir işletim sistemli akıllı telefonlar devri olacağının muhtemelen farkında olmayan Nokia bu teklifi kabul etmemiş tacı kendi ellerinle Samsung’a vermiştir. Yazık Nokia, çok severdik.

Samsung’un doğuşu

Samsung akıllı telefon dünyasına Android işletim sistemi ile hızlı bir giriş yaptı ancak teknolojisi iPhone ve Blackberry’ye göre çok gerideydi. Ancak çok hızlı adapte oldu, tasarımlara ve diğer konulara hızla yatırıp yaptı çok geçmeden pazarda yerini aldı. Günümüzde Apple’ın ürünleriyle kıyaslanan en büyük markalardan bir tanesidir.

Edit: Evet Samsung zaten çok büyük bir markaydı, sadece telefon piyasasında değil bir çok alanda girişimleri vardır ve başırı işler yapmıştır. Buradaki değerlendirmemiz 3G ile birlikte başlayan Türkiye piyasası üzerine.

Microsoft sen ne yaptın öyle?

Akıllı telefon sektöründe işletim sistemi ile şansını deneyen Microsoft Nokia ile anlaşıp Windows Phone telefonlarını piyasaya sürdü. Karmaşık işletim sistemi ve Nokia’nın gelişmekte olan ancak tam olarak piyasayı yakalayamamış teknolojisi birleşince ortaya çıkan cihaz kullanıcıların pek hoşuna gitmedi. Bu ortaklık uzun sürmedi

Şimdi sen de herkes gibisin(!)

Türkiye’de 3G ile birlikte hızla değişen ve hayatımızın merkezine oturan akıllı telefonlar yeni yeni gündeme gelirken Mobilge‘nin kurucuları Turkcell‘de çalışıyordu. O dönemde teknolojinin yolu Turkcell’den geçiyordu (hâlâ çok güçlü bir markadır ancak eleştirelecek yanları da yok değildir) ve mobil teknoloji furyasına Turkcell’in katkısı çok büyüktü. Bizim de Turkcell’de olmamız bu devrime çok yakından takip etmemize vesile oldu. Mobilge böyle doğdu…

Şimdi her telefon birbirine benziyor, her web sitesi de öyle. Güzel olan her şey belirli bir gelişim gerçekleştirdiğinde gelinebilecek son nokta benzerliktir, bunda bir sakınca yok ama yeni bir heyecan arıyoruz, çünkü bunun tadına bir kere baktık.

Bugün Mobilge olarak sektörde kalmamızın sebebi bir sonraki devrime şahit olmaktır. Peki yarının devrimini kim gerçekleştirecek?

İyi okumalar, izlemeler, nöroplastisite aktarmalar.

 

Cross DJ uygulaması indir

0

Müziğe ilgi duyan ve kendine ait yeni besteler oluşturmak isteyen Android ve iOS işletim sistemli kullanıcılara hitap eden Cross DJ Free uygulamasını hem telefonlara hem de tabletlere ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Harika bir tasarıma sahip olan DJ Free uygulaması ile ses kalitesi yüksek müzikler yapabilmeniz ve herkesin DJ’i olmanız mümkün.

dj-programi-uygulama-indir-mobilkaynak

Kullanımı da gayet basit olan Cross DJ sayesinde ayarlar, düzenlemeler ve diğer özelliklerine kullanarak trance, mix, dubstep tarzı şarkılar hazırlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan ve içgüdüsel bir arayüze sahip olan uygulama ile birlikte kısa zamanda hızlı müzikler yapabilmeniz olanaklı görünüyor.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınız için DJ olma ve yeni şarkılar yaratıp kompozitör olmak istiyorsanız uygulamayı buraya tıklayarak indirin. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazları için Dj uygulamasını ücretsiz olarak indirmek ve full+full müzikler oluşturmak için uygulamayı yüklemek istiyorsanız buraya gidin.

Sup indir

1

Android ve iOS için görüntülü (videolu) konuşma uygulaması indir

Sup uygulaması, Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarınız için indirebileceğiniz kısa süreli videolu görüşme uygulamasıdır. Uygulamanın her iki cihazda yüklü olması koşuluyla karşınızdakine istek göndererek 10 saniye boyunca ne yaptığını görebilirsiniz. Bunun yanında ona video açıkken farklı talepler göndererek, kendinize zengin bir video yaratabilirsiniz.

Sup nedir?

2014 yılının en ilginç uygulamalarından biri olan sup, sayesinde arkadaşlarımıza sup talepleri göndermemizi sağlıyor. Sup ne demek diye soracak olursanız bunun yanıtını biz de bilmiyoruz ancak Whatsupp’tan geldiğini düşünüyoruz. Ücretsiz olarak hizmet veren ve kolay kullanılabilir özelliği ile hoşunuza gideceğini düşündüğümüz uygulamayı Samsung, HTC, iPhone, Sony Xperia, General Mobile Discovery, LG gibi cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

sup-indir-goruntu-3

Yukarıda isteklerden bahsetmiştik, istekler şu şekilde gerçekleşiyor: Karşınızdaki kişi kamerasını açtığında dokunmatiği kullanarak onun ileri ya da geri gitmesini, sol ya da sağa dönmesini isteyebiliyoruz. Bu sayede istediğimiz görüntüleri yakalamış oluyoruz. Dilerseniz arkadaşınızdan özçekim (selfie) yapmasını da talep edebiliyorsunuz.

Hatırlatma: Uygulama video üzerine olduğu için Wi-fi kullanmanızı öneririz. Daha kaliteli görüşme gerçekleştirmek istiyorsanız 3G yerine kablosuz internet bağlantısını tercih edin.  Sup uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletim sistemli iPhone için Sup indirmek için ise buraya tıklayın.

Not: Sup uygulamasının Windowsphone, Blackberry OS ve Symbian sürümleri mevcut değildir.

iCloud hesabı nasıl silinir? (Resimli Anlatım)

iCloud nedir?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bir çok ünlünün iCloud hesabı hacklenmiş ve çıplak fotoğrafları internet dünyasına servis edilmişti. Haliyle bu da Apple’ın depolama alanı olan iCloud’un derin bir yara almasına sebep olmuştu. Kimi kullanıcılar iCloud hesabını silme kararı almış, kimisi ise depolama bulutu içerisindek tüm dosyalarını kaldırmıştı.

icloud-hesabi-nasil-silinir

Siz de aşağıdaki iCloud hesap silme resimli anlatımı takip ederek hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Öncelikli olarak iCloud nedir? iCloud ne işe yarar? iCloud nasıl çalışır? gibi soruları yanıtlayalım.  iCloud internet ortamında dosya kaydetmenizi, video, resim, müzik, yazı ve diğer dökümanlarınızı toplamanıza yardımcı olur. Size belirli bir boyut vererek bu alana dosya eklemenize olanak tanır. Apple cihazlarınızda (MacOS, iPad, iPhone, iPod Touch) yedekleme yapmanızı, yedeklerinizi dilediğiniz vakit geri getirmenizi sağlar.

iphone-icloud

iPhone telefonunuzda iCloud şifrenizi unuttuğunuzda bir takım sorunlar veya problemler ortaya çıkarabilir. Bununla alakalı olan anlatımımızı izleyerek iCloud şifre sıfırlama yöntemini öğrenebilir, bu metodla şifrenizi kolayca resetleyebilirsiniz. iCloud  şifre değiştirmek sizin için hiç de zor olmayacak.

iCloud hesabım ile neler yapabilirim?

Müzik, resim, döküman gönderimi yapabilirsiniz.

Uygulamalarınızı, indirdiğiniz E-kitapları yedekleyebilirsiniz ve sonrasında geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Komple yedekleme yapabilirsiniz.

iCloud hesabı nasıl silinir?

iCloud hesabını silmek için Ayarlar > iCloud’a gidelim. Karşımıza çıkan menüde en alta inelim ve ”Hesabı sil”e dokunalım. Karşımıza çıkan kaldırılsın mı uyarılarını onaylayalım ve hesabımızı kaldıralım. iCloud hesabınızda bulunan dataları geri getirme şansınız olmadığı için hesabınızı silmeden önce dosyalarınızın tümünü yedeklemeniz gerekmektedir.

iCloud cihazı nasıl silinir?

iCloud hesabında olduğu gibi cihaz silme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikli olarak buraya tıklayarak iCloud’un sitesine kullanıcı adı ve şifremizi yazarak giriş yapalım. Tüm aygıtlara dokunalım ve kaldırmak istediğimiz cihazı seçelim. Bilgi işlem penceresi bölümünde cihazın altında yer alan ”Bu aygıtı sil” e dokunarak cihaımızı silelim. Cihazı iPhonu’u kaybettim, bul özelliğini aktifleştirmek için kullanabilirsiniz.

iOS için Swiftkey klavye uygulaması indir

0

iOS için en iyi ücretsiz klavye uygulaması indir (Swiftkey)

Swiftkey Keyboard uygulaması eli dokunmatik ekrana sığmayan ve küçük ekranlı telefon kullanan kullanıcılar için son derece ideal akıllı klavye programıdır. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarında kullanabileceğiniz Swiftkey uygulaması sayesinde daha hızlı mesaj yazabilir, telefon içerisinde daha etkin bir biçimde klavye kontrolü sağlayabilirsiniz.

swiftkey-ios-klavye-uygulamasi-indir

iOS işletim sistemli akıllı cihazlarda klasik klavyeye alternatif olabilecek ve son derece faydalı olan Swiftkey sayesinde çok mesajlaşan kullanıcılar daha da rahat edecek. Uygulamanın bir özelliği var ki tıpkı Android işletim sisteminde kaydırma yöntemiyle mesaj yazmak gibi. Harfler arasında parmağınızı kaydırıyorsunuz ve normalden çok daha hızlı bir şekilde mesaj gönderebiliyorsunuz.

swiftkey-ios-klavye-uygulamasi-indir-2

iPhone 6s, iPhone 5s, iPhone 4s ve diğer iPhone modelleri, iPad, iPod Touch gibi cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz Swiftkey’i yüklemek ve kurmak için buraya tıklamanız yeterli. iOS 8 işletim sistemiyle uyumlu olan ve dünya genelinde en çok indirilerek, popüler uygulamalardan biri haline gelen klavye programı Swiftkey’den keyif alacaksınız.

Swiftkey ücretli mi?

Uygulama tamamen ücretsizdir.

swiftkey-ios-klavye-uygulamasi-indir-3

Swiftkey Türkçe’si var mı?

Swiftkey diller arasından Türkçe’yi desteklememektedir. Şuan için yalnızca Amerikan İngilizcesi, İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Almanca gibi dilleri barındırmaktadır.

İngilizce öğrenme uygulaması indir (VoScreen)

0

VoScreen, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. İngilizce öğrenmek isteyen telefon kullanıcılarına farklı bir yaklaşımda bulunan uygulama adeta İngilizce’yi severek öğretiyor. Bildiğiniz üzere normal yabancı dil öğrenme programlarında kelime ezberleme, grammer öğrenme, soru kalıplarına ağırlık verilmekte. Ancak Voscreen dil öğrenme araçlarının bir başka boyutunda yer alarak filmler, diziler ve bazı videolardaki diyaloglardan yola çıkarak yabancı dilleri bize öğretmeye çalışıyor.

voscreen-ingilizce-yabanci-dil-ogrenme-programi-uygulama-mobilkaynak-2

  VoScreen nasıl kullanılır?

Voscreen İngilizce öğrenme uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde sahip olduğunuz ana dili seçerek önünüze çıkan film, dizi, video kesitlerini izliyorsunuz. Diyaloglar üzerine kurulu olan programda karşınıza gelen konuşmaları tahmin etmeye ve konuşulan metni tercüme etmeye çalışıyorsunuz. Bu sayede çeviri yeteneğinizi geliştirerek hem konuşanları anlıyorsunuz hem de kolaylıkla kalıpları öğrenebiliyorsunuz. İngilizce yeterlilik sınavı anlamına bile gelecek olan Voscreen alıştırmaları, egzersizleri sayesinde İngilizce’yi geliştirmek ve anlıyorum ama konuşamıyorum derdinden kurtulmak sizin için bir işkence değil kolaylık olacak.

voscreen-ingilizce-yabanci-dil-ogrenme-programi-uygulama-mobilkaynak-4

Ana dil olarak Türkçe,Fransızca,Almanca,Rusça,İtalyanca,Arapça,Portekizce,İspanyolca,Endonezyaca,Farsça, Ukraynaca, Hırvatça, Boşnakça Flemenkçe gibi dil gruplarından sahip olduğunuzu seçebilir ve Voscreen uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Temel(Beginner) İngilizce düzeyinden , Intermediate (Orta)’ya, Upper (İleri seviye)’ye kadar gelebilmenizi sağlayacak olan uygulamayı iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazları için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Voscreen ücretli mi?

Voscreen tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Uygulamayı hangi cihazlar için indirebilirim?

Voscreen şuan için yalnızca iOS işletim sistemli iPhone ve iPad modelleri için indirilebilmektedir. Android, Windowsphone, Samsung, HTC, LG, Nokia için uygun sürümleri bulunmamaktadır.

iPhone titreşim nasıl açılır?

iPhone titreşim ayarları nasıl yapılır?

iPhone telefonunuzu kullanırken titreşim özelliğinden faydalanabilirsiniz. İsteğinize göre sizi biri aradığında titreşimli olarak telefonunuzun çalmasını ya da sadece titreşim sesinin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kimi ortamlarda telefonunuzun sesini kısmak ya da kişilerin telefonunuzun sesini duymamasını isteyebilirsiniz. iPhone model telefonlarda zil seslerini devre dışı bırakmak için aşağıdaki resimli anlatımı takip edebilirsiniz. Toplantıya katıldığınızda, uçakta veya otobüste seyahat ederken telefonunuzun zil sesini devre dışı bırakmak ve yalnızca titreşimi aktif yapmak için aşağıya göz atın. Basit yöntem olmasına karşın kimi zamanlarda bize zorluk çıkaran bu özelliği kontrol edebilmek ve ayar değişikliğe yapabilmek için yazımızda adım adım anlatımdan yararlanabilirsiniz.

iPhone’da titreşim nasıl açılır?

Çaldığında titret modunu aktif hale getirmek için iPhone telefonunuzun kilidine açarak uygulamalar menüsünden Ayarlar‘a gidin. Hemen sonrasında Sesler’e dokunun.

iphone-titresim-nasil-acilir-mobilkaynak-resimli-anlatim-1

Zil tonuna dokunarak Zil sesleri menüsü genişletelim.
iphone-titresim-nasil-acilir-mobilkaynak-resimli-anlatim-2

Titreşime gidin ve titreşim türünü seçerek aktifleştirin.

iphone-titresim-nasil-acilir-mobilkaynak-resimli-anlatim-3

Not: Titreşim menüsünden Hızlı, Kalp Atışı, Sos, Senfoni, Stakato gibi titreşim türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun dışında Yeni Titreşim Yarat‘ı kullanarak kişiselleştirilmiş yeni titreşimler oluşturabilirsiniz. iPhone’da titreşim ayarlarını iPhone 3S, iPhone 4S, iPhone 5S ve iPhone 6 için nasıl yapacağınızı öğrendiniz.

Bu ayarları yapmazdan yalnızca mesaj ve diğer bildirimlerde titreşimi etkinleştirebilirsiniz. Örneğin; Ararken Titre seçeneği önemli olduğundan dolayı ayarlarda bu denli değişiklik ve düzenlemeler yapmak gerekiyor.

iPhone nasıl açılır?

Apple’ın ürünü olan iPhone marka telefonu kimi kullanıcılar kapatmakta güçlük yaşadığı gibi aynı sıkıntı telefonun nasıl açıldığını da kapsıyor.  iPhone telefonunda telefonu kilitleme, sessize alma, ekranı açıp kapatma, kilit açma özelliklerinin yanında üzerinde bulunan 4 adet tuştan güç düğmesi sayesinde telefonunuzu açabiliyorsunuz.

iphone_3g_s_tus_ve_ekran_kilit_botunu-nasil-acilir-4-5s-6-plus-mobilkaynak

iPhone telefonunu nasıl açabilirim?

iPhone 3S, 4S, 5S ve iPhone 6 ile iPhone 6 Plus modellerinde telefonu açma ve kapatma işlemi oldukça basittir. Telefonun üst kısmında bulunan açma ve kapama tuşuna basılı tutatarak açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone ekranında Apple’ın kendine ait logosu olan Elma’yı görünceye kadar güç tuşuna basılı tutun. Telefonunuz açılacaktır.

Not: Bu işlem telefonun nasıl söküldüğünü, arka kapağının nasıl açıldığını kapsamamaktadır. Yazı yalnızca iPhone telefonunuzun açılma prensibini anlatmaktadır.  Basit bir işlem olduğu için videolu anlatıma ihtiyaç duymadık. Türkçe açıklamamız aracılığıyla yukarıdaki resme bakarak ve yazıdaki adımları takip ederek açılıp kapanma yöntemini öğrenebilirsiniz.

Cupets hayvan bakma oyunu indir

0

Cupets oyunu, önceki yıllarda pek çok kullanıcı tarafından oynanan sanal bebek oyununa benzerliğiyle bilinen, keyifli ve zevk veren Android, iOS işletim sistemli telefonlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. Cupets hayvan bakma oyununu Hem Android, hem de iOS tablet veya akıllı telefonlarınıza bedava kurabilirsiniz. Oyundaki temel amacınız ise Cupets adında sevimli karakterlerin bakımını üstlenip onlarla ilgilenmek.

hayvan-bakma-oyunu-cupets-mobilkaynak

Oyunda seçtiğimiz hayvanın bakımını üstlendiğimiz gibi tüm işlerinden, yaptıklarından sorumlu oluyoruz. Sanal bebek gibi gelişen ve ilerleyen uygulama oyununda Cupetsleri besleme, banyo yaptırma, yemek yedirme, karnını doyurma gibi etkinlikler yapıyoruz. Aman dikkat Cupets’lerimiz hasta olduğunda ona ilaç vermeli, ameliyat eden doktor misali, sağlıkçısı biz olmalıyız. Çabucak iyileşmesi içinse ona farklı renklerde giysiler giydirebilir, bebeğimizi hem şımartıp hem de güzel görünmesini sağlayabiliriz.

hayvan-bakma-oyunu-cupets-mobilkaynak-3

Farklı renkte grafiklerden ve birbirinden sevimli modellemelerden oluşan Cupets bebek bakma oyununda görevler arasında geçişler yaparak oyunu daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Android işletim sisteme sahip Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper Via, General Mobile Discovery, Sony Xperia, Huawei ve diğer Android mobil cihazlara hayvan bakma oyununu, Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayın. Eğer Apple firmasına ait, iPad ya iPhone’a sahipseniz Cupets’i buradan indirebilir telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Anne ve babaların çocukları için Cupets oyununu mobil cihazlara indirmesini tavsiye ediyoruz.

hayvan-bakma-oyunu-cupets-mobilkaynak-2

Not: Hayvan bakma oyununun Windowsphone, Symbian ve Blackberry OS sürümü bulunmamaktadır.

Teamviewer uzaktan yardım uygulaması indir

Teamviewer uzaktan bilgisayarlar arası bağlantı kurmaya yarayan bir programdır. Bunun yanında telefon veya tabletiniz ile bilgisayar arasında ağ bağlantısı da oluşturmanızı sağlayan; bilgisayar aracılığıyla telefonu ya da tableti yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. İnternette yaşadığınız bir sorunu, problemi yahut telefon, tablet içinde karşılaştığınız ve çözümünü bulamadığınız hatayı eğer tanıdık mobil uzmanı arkadaşınız var ise o kişinin uzaktan telefonunuza bağlanmasıyla bunların üstesinden gelebilirsiniz.

teamviewer-indir-android-samsung-galaxy

Teamviewer son derece profesyonel, güvenilir bir uygulamadır. Android, iOS ve Windowsphone için ücretsiz olarak indirip telefon veya tabletinize bedava yükleyebileceğiniz profesyonel bir yazılım olan Teamwiever sayesinde uzaktan yardım alabilir, telefondaki olası problemlere ve sorunlara karşı çözümler yaratabilirsiniz. Teamwiewerda eş zamanlı olarak karşınızdaki telefona bağlanabilir, ID ve şifreyi öğrenerek bağlantı kurarak gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz. Karşınızdaki telefonu ve tableti kontrol etmek, eş zamanlı olarak takip altına alarak anında arkadaşınızın derdine program ile derman olabilirsiniz.

Teamviwer uygulamasını Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Sony Xperia, Nokia X, Turkcell T, Vodafone Smart, Avea InTouch ve diğer android tablet veya telefonlar için buradan indirebilirsiniz. iOS işletim sistemli iPhone ya da iPad için TeamViewer’i indirmek için buraya tıklayın. Eğer Nokia Lumia kullanıcısı iseniz Windowsphone sanal mağazasından Teamviewer’i cihazınıza yüklemek için buraya gidin.

teamviewer-indir-android-samsung-galaxy-2

Not: Teamviewer programı ile karşınızdaki kişinin telefonunu 7/24 izleyemezsiniz. İnternette telefon takip etme, sevgilim ne yapıyor, nasıl öğrenebilirim, uzaktan izleme programı, uygulaması, mobilden telefon takip programı şeklinde çok aratmalar yapılmakta. Ancak Teamviewer her bağlantı için farklı şifre ve ID bilgisi isteyeceği için uygulamayı bu alanda mesaj okumak, whatsapp,facebook,twitter mesajlarını öğrenmek,fotoğrafları görmek gibi amaçlarla kullanamazsınız. İkinci olarak uygulamayı şuan için Blackberry OS, Symbian ve Bada işletim sistemleri için uygun versiyonu bulunmadığından indiremezsiniz. Yapılacak güncellemelerle birlikte yeni çıkan sürümleri buradan duyuracağız. Uygulamayı kullanabilmek için bilgisayardan telefona bağlanmanız gerekmektedir. Tersi şuan için mümkün değildir.