iPhone nasıl açılır?

-sponsor-

Apple’ın ürünü olan iPhone marka telefonu kimi kullanıcılar kapatmakta güçlük yaşadığı gibi aynı sıkıntı telefonun nasıl açıldığını da kapsıyor.  iPhone telefonunda telefonu kilitleme, sessize alma, ekranı açıp kapatma, kilit açma özelliklerinin yanında üzerinde bulunan 4 adet tuştan güç düğmesi sayesinde telefonunuzu açabiliyorsunuz.

iphone_3g_s_tus_ve_ekran_kilit_botunu-nasil-acilir-4-5s-6-plus-mobilkaynak

iPhone telefonunu nasıl açabilirim?

iPhone 3S, 4S, 5S ve iPhone 6 ile iPhone 6 Plus modellerinde telefonu açma ve kapatma işlemi oldukça basittir. Telefonun üst kısmında bulunan açma ve kapama tuşuna basılı tutatarak açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone ekranında Apple’ın kendine ait logosu olan Elma’yı görünceye kadar güç tuşuna basılı tutun. Telefonunuz açılacaktır.

Not: Bu işlem telefonun nasıl söküldüğünü, arka kapağının nasıl açıldığını kapsamamaktadır. Yazı yalnızca iPhone telefonunuzun açılma prensibini anlatmaktadır.  Basit bir işlem olduğu için videolu anlatıma ihtiyaç duymadık. Türkçe açıklamamız aracılığıyla yukarıdaki resme bakarak ve yazıdaki adımları takip ederek açılıp kapanma yöntemini öğrenebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Yuert dışından Iphone 4s aldık sıfır telefon açamıyoruz. kapnırken ki ıcloud adres ve şifresini istemekte başka bir yolu varmı bunun

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz