iPhone 6 Vodafone ve Turkcell bayilerinde

-sponsor-

Apple’ın 9.9.2014 tarihinde tanıtımını yaptığı ve iPhone takipçilerinin kullanımına sunmaya hazır olduğunu ortaya koyan iPhone 6, iPhone 6 Plus kongresi gerçekleşmişti. Fiyatları belli olan yeni nesil akıllı telefonların yerleri Vodafone ve Turkcell bayilerinde çoktan hazırlandı. Kontratlı ve peşin satılacak olaniphone-6-vodafone-turkcell-mobilkaynak iPhone 6’ların detayları ise aşağıda.

Telefon ve phablet pazaranın yeni üyelerini ortaya çıkaran Apple, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde iPhone 6 telefon ve iPhone 6 Plus phableti tanıtmıştı. Türkiye’de fiyatları açıklanan ve ne kadara satılacağı kesinlik kazanan yeni akıllı cihazlar ülkemizde en önde gelen 2 büyük telefon operatörü şirketi tarafından da gündeme alındı.

Kontratlı veya nakit/ taksitli ödeme seçenekleriyle satın alabileceğiniz iPhone 6 ile iPhone 6 Plus modellerinin akıbetine Turkcell ve Vodafone’un internet sitelerinde resmi dille bir açıklık getirildi. Vodafone iphone ile ilgili ”“Yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları, 26 Eylül itibarı ile Vodafone Cep Merkezleri’nde yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışa sunacağını duyurdu. Bunun yanında abone olanlar 19 Eylül tarihinden itibaren Vodafone’un orijinal ve resmi sitesinde bulunan formu doldurarak teklifler hakkında ön bilgilendirmeye tabi tutulacaklar. ”

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz