Sup indir

- Advertisment -

Android ve iOS için görüntülü (videolu) konuşma uygulaması indir

Sup uygulaması, Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarınız için indirebileceğiniz kısa süreli videolu görüşme uygulamasıdır. Uygulamanın her iki cihazda yüklü olması koşuluyla karşınızdakine istek göndererek 10 saniye boyunca ne yaptığını görebilirsiniz. Bunun yanında ona video açıkken farklı talepler göndererek, kendinize zengin bir video yaratabilirsiniz.

Sup nedir?

2014 yılının en ilginç uygulamalarından biri olan sup, sayesinde arkadaşlarımıza sup talepleri göndermemizi sağlıyor. Sup ne demek diye soracak olursanız bunun yanıtını biz de bilmiyoruz ancak Whatsupp’tan geldiğini düşünüyoruz. Ücretsiz olarak hizmet veren ve kolay kullanılabilir özelliği ile hoşunuza gideceğini düşündüğümüz uygulamayı Samsung, HTC, iPhone, Sony Xperia, General Mobile Discovery, LG gibi cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

sup-indir-goruntu-3

Yukarıda isteklerden bahsetmiştik, istekler şu şekilde gerçekleşiyor: Karşınızdaki kişi kamerasını açtığında dokunmatiği kullanarak onun ileri ya da geri gitmesini, sol ya da sağa dönmesini isteyebiliyoruz. Bu sayede istediğimiz görüntüleri yakalamış oluyoruz. Dilerseniz arkadaşınızdan özçekim (selfie) yapmasını da talep edebiliyorsunuz.

Hatırlatma: Uygulama video üzerine olduğu için Wi-fi kullanmanızı öneririz. Daha kaliteli görüşme gerçekleştirmek istiyorsanız 3G yerine kablosuz internet bağlantısını tercih edin.  Sup uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletim sistemli iPhone için Sup indirmek için ise buraya tıklayın.

Not: Sup uygulamasının Windowsphone, Blackberry OS ve Symbian sürümleri mevcut değildir.

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -