Ana SayfaiPhoneiPhone WeChat görüntülü arama

iPhone WeChat görüntülü arama

- Advertisment -

WeChat’in Messi ile yaptığı reklam sayesinde kullanıcı sayısını hızla arttırdı. Şuan Line yanısıra Whatsapp’ın da en büyük rakiplerinden olan WeChat gözünü zirveye dikmiş durumda.

Şüphesiz ki sadece reklam bir mobil uygulamayı bir numara yapmaya yetmeyecektir. Bunun farkında olan WeChat kendini diğer sohbet uygulamalarından ayrı tutacak özellikler üzerinde fazlasıyla duruyor. WeChat’in özelliklerini burada ki yazımızda detaylı olarak anlatmıştık. Bu yazımızda ise WeChat’in en popüler özelliklerinden biri olan görüntülü konuşma ve konu ile ilgili sıkça aldığımız sorular üzerinde duracağız. WeChat görüntülü konuşma ile ilgili problemler hakkında istediğiniz yanıtı bulamazsanız lütfen facebook sayfamızdan bize ulaşın, sorularınızı yanıtlayalım.

WeChat Görüntülü Arama

WeChat’de görüntülü arama yapmak için hangi versiyonu kullanmam gerekir?

Öncelikle WeChat’de görüntülü konuşma yapmak için WeChat’in 4.2 ve üstü versiyonları kullanmanız gerekmektedir. WeChat’in görüntülü konuşma yapabileceğiniz son sürümünü buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mümkün oldukça WeChat’i güncel tutmaya çalışınız, bu sayede yeni özellikleri güncel olarak kullanabilirsiniz.

WeChat kullanımının diğer uygulamalardan ayıran bir diğer özellik ise sesli arama sırasında görüntülü aramaya geçiş yapabiliyor olmanız.

Video ve ses aramaları arasında geçişi nasıl yapabilirim?

Aşağıda göründüğünüz gibi Görüntülü arama başlatırken Video ya da Ses modu seçebilirsiniz

iPhone’da WeChat kullanırken iPhone ile başka telefonla görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma sırasında sesli görüşmeye geçebileceğiniz gibi çağrı sırasında da görüntülü konuşma başlatabilirsiniz. iPhone’da WeChat üzerinden görüntülü konuşma yaparken nasıl geçiş yapacağınızı aşağıdaki görselden öğrenebilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi aramadan önce, arama sırasında sesli görüşmeden görüntülü görüşmeye ve aynı zamanda görüntülü görüşmeden sesli görüşmeye geçebilirsiniz. Bunu iPhone’da WeChat kullanırken yapabileceğiniz gibi, Blackberry için WeChat, Nokia Symbian ve Nokia Windows Phone, Nokia S40 yanı sıra Android işletim sistemi kullanan; Samsung, LG, HTC gibi cihazlarda da yapmanız mümkün.

WeChat Görüntülü aramlar WeChat’in sesli araması ve mesajlaşması gibi ücretsiz mi?

WeChat iPhone da ücretsiz görüntülü arama yapmanızı sağlar. İnternet üzerinden kullanılan WeChat’in tüm özellikleri ücretsizdir. WeChat ne kadar internet harcar merak edenler için ise şu bilgiyi paylaşabiliriz. WeChat görüntülü konuşma yaparken ortalama saniyede 14 ile 21 bin veri harcar.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun