Ana SayfaİndirEllo nedir?

Ello nedir?

- Advertisment -

Anti-Facebook hareketiyle yola çıkan ve iddialara göre 1 milyonun kaydolmak için sırada beklediği Ello sosyal medya  sitesi bu aralar en çok konuşan web sitelerin başını çekiyor.

Ello nedir?

Reklamsız hizmet vermeyi amaçlayan ve bu noktada Facebook’a meydan okuyan Ello sitesine göz attığımızda oldukça sade bir temaya sahip. Şuan için beta sürümünde hizmet veren ello.co sitesi pek yakında betadan kurtulup kendini daha da geliştirmeyi amaçlıyor.

Ello’ya nasıl üye olabilirim?

Ello.co sitesine direk olarak üye olamıyorsunuz. Şuan için Türkçe desteği bulunmayan Ello sosyal paylaşım sitesi İngilizce olarak hizmet veriyor. Ello’ya kayıt olmak ve giriş yapabilmek için ise referans bulmanız gerekiyor. Yani ello’ya giriş davetiye koduyla mümkün olabiliyor.

Ello uygulaması var mı?

Henüz bir haftalık olan ve 2 gündür medyayı sallayan Ello’nun henüz uygulaması bulunmuyor. Ama site tutarsa Android, iOS , Windowsphone işletim sistemli cihazlarda Ello’yu uygulama olarak görmek pek ala mümkün.ello-logo

Ello nasıl bir site?

Facebook’un aksine içinde reklam barındırmayan ve insanları viral reklamlarla kandırmamayı amaçlayan Ello Türkçe’ye çevrilirse ülkemizde yepyeni bir akım başlatabilir. Hem Twitter hem de Facebook’a oldukça benzeyen  sitede zannediyoruz ki iki sitenin orta noktada buluşulması amaçlanmış. Gerek siyah beyaz sade teması, gerekse kirliliğe hiç bulaşılmadan hazırlanması hoşumuza gidebilir.

Ello hakkında daha detaylı bilgi nasıl alabilirim?

Site hakkında daha derin bilgilere ulaşmak için Türkler tarafından açılan www.ellouyeol.com sitesine göz atabilirsiniz. Ello’yu daha yakından tanımak ve arkadaşlarınızla Ello’daki yerinize alabilmek adına bir önceki cümlemizde ismini verdiğimiz siteye buradan gidebilirsiniz.

Bonus olarak Aylin’den geliyor; Ello nedir?

http://www.dailymotion.com/video/x2b0rn0_ello-nedir_fun

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -