Ana SayfaHaberlerYapay Zekâ Devrimi: ChatGPT GPT-4.5 Turbo Modeli Yaz Aylarında Geliyor!

Yapay Zekâ Devrimi: ChatGPT GPT-4.5 Turbo Modeli Yaz Aylarında Geliyor!

- Advertisment -

OpenAI’nin son duyurusuna göre, ChatGPT GPT-4.5 Turbo modeli, yaz aylarında kullanıma sunulacak ve yapay zekâ alanında devrim niteliğinde bir gelişmeyi beraberinde getirecek. Bu yenilik, özellikle Haziran ayından itibaren internet üzerindeki tüm verilere erişim imkanı sunacak olmasıyla dikkat çekiyor.

ChatGPT GPT-4.5 Turbo modeli, metin uzunluk anahtarını 128K’dan 256K seviyesine çıkararak, daha uzun ve kapsamlı metin analizlerine olanak tanıyacak. Bu da kullanıcıların daha kapsamlı ve detaylı içerikler üretmelerini sağlayacak, rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacak.

OpenAI’nin yapay zekâ teknolojisindeki bu önemli adımı, ChatGPT’nin sürekli olarak geliştiğini ve kullanıcıların beklentilerini karşılamak için yüksek kapasitede çalıştığını gösteriyor. Yeni modelin kullanıma sunulmasıyla birlikte, daha önce görülmemiş ölçekte özgün ve anlamlı içerikler üretilebilecek.

GPT-4.5 Turbo’nun gelmesiyle birlikte, yapay zekâ alanında yeni bir dönemin başladığına şahitlik edeceğiz. Bu nedenle, ChatGPT’nin yeni modelini merakla bekleyenler için yaz ayları heyecanla bekleniyor.”

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -