Ana SayfaaksesuarSanal klavye devri başlıyor

Sanal klavye devri başlıyor

- Advertisment -

Lazer şeklinde masaya yansımış bir klavye kullanmayı bir çok bilim kurgu filminde ve hatta yakın zamanda iPhone 5 söylentileri arasında sıkça gördük. Telefonun ya da mobil cihazın masaya yansıttığı bir klavye sayesinde yazmak herhangi bir cihaza entegre olarak üretilmemiş olsa da aksesuar olarak bu teknolojiyi kullanmak artık mümkün.

Brookstone‘da 99 dolara satılan bu holografik klavye düz bir yüzeye yansıttığınız klavye sayesinde, iPhone, iPad, Samsung Tablet ve benzer tüm cihazlara uyumlu. Bluetooth teknolojisi ile bağlantı kuran bu klavye parmaklarınızı yansıtıldığı düz yüzeyde algılar ve size inanılması güç bir deneyim yaşatır. Anahtarlık kadar küçük olan bu sanal klavyeyi taşımak oldukça kolay ve bulunduğunuz ortamda oldukça havalı duracak.

Bu lazer yansıtıcılı sanal klavye üzerinde bulunan sarj edilebilir bir pil ile geliyor ve bu pil 2 saat boyunca sanal klavyeyi kullanmanıza olanak sağlıyor. Oldukça fazla talep alan sanal klavye için Brookstone şuan sadece ön talep alıyor ve teslim tarihini Aralık olarak belirtiyor. Türkiye de satış yapan bu siteden dilerseniz siz de bir sanal klavye sahibi olabilirsiniz.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -