Ana SayfaNasıl yapılır?Spotify başka bir cihaza nasıl bağlanır? (Desktop, Telefon)

Spotify başka bir cihaza nasıl bağlanır? (Desktop, Telefon)

- Advertisment -

Spotify, bugüne kadar geliştirilen en iyi müzik platformlarından biri. 25 milyonu aşkın şarkıyla dünyanın en büyük müzik kütüphanelerinden biri olan Spotify, müzik tutkunlarının keyifle kullanabileceği, kesintisiz istediği modda müzik dinleyeceği bir araç. Üyelik sistemiyle çalışan Spotify’da kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturduktan sonra, aynı bilgileri kullanarak ister telefonda ister tablette isterseniz bilgisayarda Spotify’ın rahatlığı sürebilirsiniz.

Aynı hesapla farklı cihazlarda Spotify kullanabileceğiniz gibi, cihazları birbirine bağlamak da Spotify’da mümkün. Örneğin: Bir ofiste yöneticisiniz. Ofiste birden fazla bilgisayar bulunuyor ve işinizi şarkı eşliğinde yürüyorsunuz. Ofisin giriş kısmında çalan müziği uzaktan yönetmek, kendi bilgisayarınızdan açtığınız şarkının ön kısımda da çalmasını sağlamak, müziği değiştirmek, diğer cihaz için şarkı listesi oluşturmak , ses seviyesini ayarlamak ve çalışabilirliğini yönetmek için “Bir cihaza bağlan” özelliğini kullanmanız mümkün.

Bunun yanında telefondan bilgisayarda çalan müziği ayarlama ve değiştirme veya tersi olarak bilgisayardan telefonda çalacak Spotify müziğini düzenlemek mümkün. Peki Spotify’da birden fazla cihaz ekleme, cihazları birbirine bağlama ayarları nasıl yapılabilir? İşte yanıtı…

 • Spotify uygulamasını başlatın.
 • Kitaplık’a gidin ve Ayarlar simgesine dokunun.
 • Cihazlar kısmından “Bir cihaza bağlan”a basın.
 • Bağlanmak istediğiniz cihazda Spotify yüklü ve tarafınızca giriş yapılmışsa “Cihazlar” içerisinde aktif olan cihaz listelenecektir.
 • Şarkı dinlemek ve uzaktan yönetmek istediğiniz cihazı seçin.

  Spotify aynı anda kaç cihazdan müzik dinleyebilirim?

  Spotify’da aynı anda 1 cihazdan müzik dinleyebilirsiniz. Örneğin: Telefondan farklı bilgisayardan aynı oturum ile farklı müzik dinlemek şuan için kullanılamaz bir özellik. Veya aynı şarkıyı birden fazla cihazda aynı anda dinlemek Spotify’ın sunduğu özellikler arasında yer almamaktadır.

  Spotify Çevrimdışı mod nasıl kullanılır?

   

  Spotify çevrimdışı kaç cihazda müzik dinlenir? 

  İnternet bağlantısı olmaması durumunda 3 farklı cihazdan, daha önceden indirilmiş şarkıları dinleyebilirsiniz.

Spotify’da telefonla bilgisayarı birbirine bağlama ve diğer entegrasyon ayarları ile ilgili yaşadığınız sorunlar hakkında yardım almak için yazarlarımızdan yanıt almak üzere yorum panelini kullanabilirsiniz.

- Advertisment -

1 Yorum

 1. Dün geceden başlayarak telefonla laptop arasında bağlantı koptu, aynı anda aynı hesaptan iki cihazdan farklı müzikler dinlenebiliyor. Çok rahatsız edici, eski konforumu istiyorum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -