Ana SayfaNasıl yapılır?Spotify Çevrimdışı mod nasıl kullanılır?

Spotify Çevrimdışı mod nasıl kullanılır?

- Advertisment -

Spotify dünya genelinde en çok kullanılan müzik servislerinden biri. İçerisinde barındırdığı milyonlarca şarkı ile gelmiş geçmiş en büyük müzik kütüphanelerinin başında gelen Spotify uygulaması sayesinde tüm şarkılara ulaşabildiğimiz gibi, sanatçı ve albümleri dinleme, özel playlistleri çalma, kendine özel çalma listesi oluşturma, radyo dinleme ve pek çok özellikten Android ve iOS platformunda bulunan iPhone’larda yararlanabiliyoruz.

Tüm bu özellikleri internet bağlantısı erişimiyle kullanabildiğimiz gibi internet yokken Spotify kullanma şansına da sahibiz. Çünkü Spotify internet olmadan çalışan uygulama olma özelliği taşıyor. Çevrimiçi müzik dinleme keyfinin yanı sıra internet paketinin (hücresel veri) veya wifi bağlantısının aktif olmadığı durumlarda daha önceden Spotify aracılığıyla indirmiş olduğunuz şarkıların, albümlerin tümünü ücretsiz dinleme hakkına sahip oluyoruz.

Ancak Spotify’da internetsiz şarkı dinleyebilmek için “Çevrimdışı Mod” özelliğini aktif hale getirmeliyiz. Spotify çevrimdışı etkinleştirme ve internet bağlantısız müzik dinleme işlemleri için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Spotify – Çevrimdışı Mod Ayarları

  • Spotify uygulamasını başlatın.
  • Kitaplık’a gidin.
  • Sol üst kısımda bulunan dişliye (Ayarlar) dokunarak seçeneklere gidin.
  • Çal bölümünde bulunan Çevrimdışı Modu önündeki kutucuğa basarak aktifleştirin.

Spotify’da internetsiz radyo dinlenir mi?

Çevrimdışı modunun özellikleri yalnızca indirilen müzik ve podcastleri dinleyebilmekle sınırlıdır. İnternet olmadan radyo dinleyebilmek için cihazınızın radyo özelliğini desteklemesi ve kulaklığın takılı olması gerekmektedir.

Spotify internetsiz çalışır mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Spotify uygulamasını internet yokken başlatabilirsiniz, ancak uygulama içerisinde yapacaklarınız sınırlıdır. Daha önceden internet bağlantısı aktif olduğu durumda kütüphanenize indirmiş ve telefon hafızasında saklamış olduğunuz şarkıları internet yokken de dinleyebilirsiniz.

Spotify internet harcıyor mu?

Evet, Spotify aktif olduğu ve müzik dinlenildiği sürece veri kullanmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için yorum panelini kullanabilir, Spotify ile ilgili yaşadığınız bağlantı problemleri hakkında yazarlarımızdan yardım alabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -