Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S9 Hikaye oluşturma nasıl yapılır?

Samsung Galaxy S9 Hikaye oluşturma nasıl yapılır?

- Advertisment -

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri kullanıcılarına pek çok özelleştirme yapma imkanı tanıyor. Bunlardan biri de “Galeride hikaye oluşturma”. Hikaye oluşturma özelliğini kullanarak seçeneceğiniz fotoğraf ve videolardan bir hikaye yaratmanız mümkün. Galaxy S9 ve S9 Plus’ı kapsayan bu düzenlemeden faydalanmak için yazımızı inceleyin.

Bu yazı üç başlık altında aktarılacaktır. S9 ve S9+ akıllı telefonlarında akıllı telefon görüntüleme, hikaye oluşturma ve hikayeleri silme olmak üzere istediğiniz özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Galeri hikaye nedir?
Kendinizin, sevdiklerinizin, doğanın bir kolajını oluşturmak için tercih edebileceğiniz hikaye yöntemi tarihe göre medya içeriklerini sıralar ve sizin için bir kolaylık oluşturur. Telefonunuzda birbiri içerisine giren fotoğrafları bir düzene sokar ve yaptığınız seçim doğrultusunda daha anlamlı hale getirir.

Hikaye nasıl görüntülenir?
Hikayeleri görüntülemek için yapmanız gereken işlem oldukça kolay. Galeri uygulamasını başlatın, hikayelere dokunun.

Hikaye nasıl oluşturulur?
Hikaye oluşturmak için Galeri uygulamasını b aşlatın, hikayelere dokunun, ek seçeneklere gidin ve hikaye oluştura basın.
Hikayeye eklemek istediğiniz fotoğrafları ve videoları seçin, işaretlemeyi tamamladıktan sonra “Tamamlandı”ya basın. Son olarak hikayenin başlığını girip isimlendirin.

Not: Hikaye oluşturmak için birden fazla medya ögesi kullanılmalıdır.

Hikaye nasıl düzenlenir?
Önceden oluşturmuş olduğunuz hikayeye ekleme ve çıkarma yapmanız mümkün. Bunun için düzenleme yapacağınız hikayeye gidin, ek seçeneklere dokunun, düzenleye basın. Buradan kaldırmak istediklerinizi işaretleyin ve “Hikayeden kaldır”a basın.

Hikaye nasıl silinir?
Silmek istediğiniz hikayenin üzerine gelin. Uzun süre basılı tutun ve çıkan seçeneklerden “SİL”i seçerek dokunun.

Samsung’un özellikleri bunlarla sınırlı değil. Samsung geliştirdiği Health servisi sayesinde kullanıcıların sağlıklı bir yaşam sürmeleri konusunda yardımcı oluyor. Adım sayar, nabız ölçer, egzersiz ipuçları, sağlık bilgileri, vücut analizi ve daha pek çok konuda bilgi almak için Samsung Health kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için yazımızı inceleyin.

Samsung Health nedir? Nasıl kullanılır?

Akıllı telefonların fiyatları ve önemleri günden güne artıyor. Bilgisayarların yerini alan cihazları korumamız ve birtakım önlemler almamız gerekiyor. Peki şarj ederken neleri göz önünde bulundurmalıyız? Telefonun sağlığı için şarj esnasında nelere dikkat etmeliyiz? Cevabı aşağıda…

Samsung Galaxy S9 şarj etme ve dikkat edilmesi gerekenler

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -