Ana SayfaAndroidInstagram fotoğrafları telefona nasıl indirilir?

Instagram fotoğrafları telefona nasıl indirilir?

- Advertisment -

Instagram dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşım sitelerinden biri. Çoğu kullanıcı fotoğrafları görüntülemek ve video izlemek için Instagram’da büyük vakit geçiriyor. Kimi videoları tekrar tekrar izliyor ve fotoğrafları ardı ardına görüntülüyoruz. Peki Instagram’da fotoğraf ve videoları indirmeyi denesek veriden tasarrruf etmiş olmaz mıyız? Evet, bunu yapmak isteyebiliriz ancak Instagram kendi uygulaması veya websitesi üzerinden indirme yapmaya izin vermiyor. Yine de Instagram’dan fotoğraf ve video indirmenin bir yolu bulunuyor. Bu yazımızdan faydalanarak Android ve iOS için Instagram’dan hızlı ve ücretsiz fotoğraf veya video indirme yöntemini öğrenebilirsiniz.

Instagram platformu ücretsiz hizmet vermekte olup kullanıcıların çektikleri fotoğrafları, videoları, hikayeleri ve durumları paylaşmalarına izin veriyor. Ancak kullanıcı gizliliğini sağlamak ve trafikten tasarrruf etmek adına video ve fotoğrafların indirilmesine direkt olarak izin vermiyor. Peki bu durumda ne yapmamız gerekiyor? Instagram fotoları ve diğer medya ögelerini telefona veya tablete indirmek için hangi adımı uygulamalıyız? İşte sorunuzun yanıtı…

Hem video hem de fotoğraf indirmek için Instagram uygulamasıyla benzer özellikleri yerine getiren Instasave aracından yararlanacağız. Instasave kullanarak kopyaladığınız Instagram fotoğraf ve video URL’si sayesinde hızlıca görselleri ve medya ögelerini yükleyebilirsiniz.

Instagram fotoğraf ve video indirme adımları

  • Instagram uygulamasını başlatın veya tarayıcıdan Instagram’a girerek indirmek istediğiniz ögeye gidin.
  • Ögenin ek seçeneklerinden “Bağlantı Kopyala”yı seçin.
  • Instasave bağlantısına gidin.
  • URL kısmına bağlantıyı yapıştırın.
  • Submit (Yolla) butonuna basın.
  • Resmin üzerine dokunun ve açılan yeni pencereden resmi indirin.

Bu yöntemi kullanarak Instagram’da videoları veya fotoğrafları hemen indirebilirsiniz. Konu ile ilgili yaşadığınız problemler için yorum bölümünü kullanın.

Instagram’ın yanı sıra Twitter’dan video indirmenin yolu da bulunuyor. Öğrenmek için yazımızı incele!

Twitter videoları nasıl indirilir?

Candy Crush’ın yeni bir sürümü yayımlandı: Friends Saga. Yepyeni karakterlerle tüm şekerleri topla ve yüzlerce seviyeden oluşan bu eğlenceli oyunda tam gaz ilerle!

Candy Crush Friends Saga indir

Teamviewer telefondan telefona, bilgisayara ve diğer aygıtlara bağlanmayı sağlar. Teamviewer ile uzaktan bağlantı kurmanın yolunu öğrenmek için ziyaret edin.

Teamviewer uygulama indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -