Ana SayfaAndroidHonor Magic 6 Pro, -20 Derecede Test Edildi

Honor Magic 6 Pro, -20 Derecede Test Edildi

- Advertisment -

Akıllı telefon teknolojilerinde öncü markalardan biri olan Honor, pil performansını yeni bir seviyeye taşıyan ikinci nesil silikon karbon pil teknolojisini Honor Magic 6 serisinde kullanarak dikkat çekiyor. Bu yeni teknolojinin zorlu koşullarda ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek adına, Honor Magic 6 Pro -20 derecede yapılan bir testte muazzam bir performans sergiledi.

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri olan pil ömrü konusundaki çözümleriyle bilinen Honor, Tesla gibi şirketlerin de tercih ettiği silikon karbon pil teknolojisini Magic 6 serisinde ikinci nesil olarak sunuyor. Bu pil teknolojisi, düşük sıcaklık koşullarında dahi etkileyici bir pil ömrü ve performans vaat ediyor.

PhoneBuff tarafından gerçekleştirilen -20 derece testinde Honor Magic 6 Pro, 13 saat 7 dakika süresince sorunsuz bir şekilde çalışarak dikkat çekici bir performans sergiledi. Bu sonuçlar, silikonun pil teknolojisindeki faydalarını bir kez daha gözler önüne serdi. Silikon kullanımı, lityum iyon pillerin enerji kapasitesini 10 kata kadar artırabiliyor. Ancak, saf silikonun yüksek genleşme oranı nedeniyle tehlikeli sonuçlar doğurabileceği için, tercih genellikle silikon-karbon karışımı malzemelerden yana oluyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -