Ana SayfaAndroidFarkları bulma oyunu indir

Farkları bulma oyunu indir

- Advertisment -

Çocuklar için özel olarak geliştirilmiş pek uygulama bulunuyor. Çocukların zeka gelişimini verimli bir şekilde tamamlamaları, analitik düşünmeleri, ayırt etme yeteneğinin geliştirilmesi, obje tanıma ve keşfetme gibi amaçlarla hazırlanan oyunlar arasında en çok ilgi çekenlerden biri ise farkları ayırt etmeyi kapsayan uygulamalardır. Biz bu yazımızda Android veya iOS akıllı telefon ya da tablete indirebileceğiniz toplamda 500 seviyeden oluşan bir fark bulma oyununu tanıtacağız.

Farkları bulmak çocukta gözlem yeteneğini geliştirir ve farkındalık yetisi kazandırır. Eğer çocuğunuzun günlük hayatta bir şeyleri daha iyi gözlemlesini ve bu konuda fiziksel farkındalıkla hareket etmesini istiyorsanız Farkları Bulun 500 seviye isimli uygulamayı cihazınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz. Fark bulma oyunu adından da anlaşılacağı üzere 500 farklı seviyeden oluşur. Çocuk gelişimini destekleyici nitelikte olan bu uygulama kolaydan zora gitmektedir. Farkların bulunması için ise iki resimde farklı olan yere dokunmanız yeterlidir.

Fark bulma oyununda üç adet hakkınız bulunmaktadır. Elde ettiğiniz başarıya göre derecelendirilmektesiniz. Doğa, araç, yemek, mutfak, ev başta olmak üzere pek çok kategoriyi kapsayan uygulama sadeliği ve akışkanlığı mümkün hale getiren güçlü bir yazılım ile geliştirilmiştir. Farkları bulmak ve bir sonraki levele geçmek için belirli bir süreniz bulunmaktadır. Farkları yeterli sürede tamamlamak alacağınız puanı arttıracaktır. Bilemediğiniz durumlarda ise uygulamadan yardım almanız mümkün. Bu benzer şekilde daha az puan almanıza yol açacaktır.

Uygulama yukarıda belirttiğimiz gibi hem Android hem de iOS için ücretsiz yüklenebilmektedir. Telefonunuza çocuklar için fark bulma oyunu indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerinden size uygun olana tıklamanız ve oyunu Google Play Store veya App Store uygulama mağazalarından birinden indirmeniz yeterlidir.

Android için Fark Bulmaca indir

iOS için Fark Bulmaca indir

Puzzle, fark bulmaca oyunu gibi çocuk zekasının gelişimini sağlar. Eğer siz de çocuklarınızın verimli zaman geçirmesi adına farklı kategorilerden ve toplamda 384 yapbozdan oluşan “Çocuklşar için 384 Yapboz indir” isim yazımızı inceleyebilirsiniz.

Çocuklar için 384 Yapboz indir

Candy Crush Friends Saga çıktı! Üstelik kendini yeniledi ve sana artık daha fazla arkadaş sunuyor. Seçtiğin her arkadaşınla farklı güçleri kullanarak şeker toplama oyununu sen de oynamak istiyorsan yazımızı incele!

Candy Crush Friends Saga indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -