Ana SayfaAndroidÇocuklar için 384 Yapboz indir

Çocuklar için 384 Yapboz indir

- Advertisment -

Çocuklar için 384 Yapboz uygulaması, Android ve iOS’u destekleyen akıllı cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir. İsminden de anlaşılacağı gibi oyunun içerisinde 384 adet Puzzle bulunuyor. Büyük, mega, jumbo ve devasa olmak üzere 4 farklı paket ile gelen çocuklar için yapboz oyunu içerisinde gıda, banyo, mutfak, mobilya, araba başta olmak üzere çeşitli kategorilere ayırıyor. Çocuk gelişimi ve çocuk zekasını geliştirmeye yönelik son derece bu faydalı uygulama çocuklardan 8 yaş ve altı grubu kapsıyor.

Hangi kategorileride yapboz bulunuyor?

Hayvanlar kategorisinde 5 farklı hayvan, balık ve böcek bulunmaktadır. Yemeklerde meyve ve sebze türleri yer almaktadır. Banyo kategorisinde kullandığımız aletler ve banyoda olan nesneler görülebilir. Mutfak, annenin bulunduğu ortamdaki objelerin puzzleını içerir. Eşyalar, evde veya çevrede bulunan temel eşyalara dair çeşitli yapbozlar barındırır. Arabalarda ise yine yakın çevremizde gördüğümüz özel ve toplu taşıma araçlarının yapbozları dahil edilmiştir. Aletler, evde bakım ve onarımı sağlayan aletlerin yapbozlarını bulundurur.

Uygulama özellikleri

Çocuklar için yapboz oyunu indirmek isteyen kullanıcılar için sunulan özellikler şu şekilde… Yapbozda objenin ismi ve sesletimi bulunmaktadır. Sıkıcı reklamlardan ve sosyal medya bağlantılarından uzak biçimde oyun deneyimi yüksektir. Puzzle ile çocukların sezgisel ve analitik düşünme yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanır. Uygulama 8 yaşından küçük çocukların kişisel gelişiminin güçlü olması ve zeka üst sınırını kullanması ayrıca önemsenir. Çocuklara yapboz oynatmak için en iyi seçeneklerden biri olan uygulama indirme yöntemi sonucunda karşınıza çıkan “Çocuklar için 384 Yapboz” uygulaması Türkçe dilde hizmet verir, puzzle arasında hızlı geçişi sağlar ve bunu yüksek kaliteli grafiklerle sunar.

Çocuk gelişimini önemseyen ve çocuğa tümevarım yeteneği kazandırmak isteyen aileler tercihlerini bu puzzle uygulamasından yana kullanabilirler. 5 milyon fazla indirme sayısına erişen ve yüksek puanlamaya sahip olan Çocuklar için Puzzle Android ve iOS’u çalıştıran akıllı telefon veya tablete yüklenebilir.

Bazen her ne kadar internet paketimiz olsa da telefon bir şeyler indirmemize müsade etmeyebilir. Eğer siz de araba yarışlarından hoşlanıyorsanız ve düşük boyutlu bir araba yarışı uygulamasına ihtiyacınız varsa aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Android Çocuklar için Puzzle indir

iOS Çocuklar için Yapboz indir

Android için Dr. Driving indir – Düşük boyutlu araba yarışı

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -