Ana SayfaAndroidAndroid için Dr. Driving indir - Düşük boyutlu araba yarışı

Android için Dr. Driving indir – Düşük boyutlu araba yarışı

- Advertisment -

Google Play Store yarış kategorisinde yüz binlerce uygulama bulunuyor. Her kullanıcıya göre farklı seviyelerle ve grafiklerle donatılmış araba yarışı oyunları farklı amaçlara hizmet ediyor. Bu yazımızda değişik hedeflerle geliştirilen oyunlar arasında Dr. Driving’i tanıtacağız. Dr. Driving, telefonda az yer kaplayan ve boyutu 25 MB’den düşük araba yarışı uygulamaları arasında yer alıyor. Eğer siz de telefonda fazla yer kaplamayan ve boyutu küçük kapsamlı bir araba yarışı arıyorsanız tercihinizi Dr. Driving mobil uygulamasından yana kullanabilirsiniz.

Oyunu başlattığımızda bizi çeşitli araçlar ve yarış yolları bekliyor. Seçeceğimiz şehir ve aracın ardından start butonuna basarak yarışa başlayabiliriz. Oyuna kaydolarak kullanıcı bilgilerimizi takip edebilir, ismimizi ve araca sürüş seviyemizi görüntüleyebiliriz.

Dr. Driving özellikleri neler?

Drive mission, arabayı nasıl süreceğimiz konusunda bazı seçenekler sunuyor. Arabayı kullanırken yakıt tasarrufu yapmak, drift yapmadan sürmek ve hızlı sürmek seçeneklerine sahibiz. Change car kullanarak ise arabayı değiştirebiliriz. Eğer her şey hazırsa start butonuna basarak oyunu başlatın. Üç saniyelik hazırlanmanın ardından yarışa başlayabiliriz. Telefon veya tablet ekranında yatay düzlemde bizi araba içi konsol bekliyor. Buradan gaza basma, fren yapma, hız göstergesi, vites atma ve düşürme, yakıt kontrolü ve direksiyon kontrolü seçeneklerine ulaşabiliriz.

Telefonun üst kısmında bulunan ok işaretleri sayesinde ise dönüşe kaç metre kaldığını, nereden dönülmesi veya nerelerde düz gidilmesi gerektiğini öğrenebiliriz. Aynayı kullanarak şehir içinde güvenli sürüş gerçekleştirebiliriz. Yalnız unutmadan belirtilen sürede kaza yapmadan istenilen park yerine ulaşmamız ve arabayı düzgün şekilde park etmemiz gerekiyor. 

Şehir içinde yarış ve sürüş keyfini bir araya getiren ve sonunda araba park etmeyi sağlayan Dr. Driving oyunu boyutu küçük olmasına rağmen zengin grafik ve görsellerle dolu. Yeni rekorlar kırmak, bölümü en kısa sürede tamamlamak ve en yüksek ödülü almak için uygulamayı cihazınıza şimdi indirebilirsiniz.

Dr Driving nasıl indirilir?

Android’i çalıştıran telefon veya tabletler için Dr Driving uygulamasını yüklemek mümkündür. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play uygulama mağazası üzerinden telefonda az yer kaplayan araba park etme ve yarış oyunu indirebilirsiniz.

Android için Dr Driving indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -