Ana SayfaAndroidEnjin indir - Ethereum ve ERC20 Token cüzdanı

Enjin indir – Ethereum ve ERC20 Token cüzdanı

- Advertisment -

2012 yılından beri varlığını sürdüren kripto paralar günden güne yaygınlaşıyor. Merkezi olmayan yeni bir ekonomi olarak bilinen kripto para sisteminde kripto para, paranın bulunduğu cüzdan ve adres gibi bir takım terimler bulunuyor. Eğer kripto paraya sahipseniz ve coinlerinizi bir cüzdanda tutmak istiyorsanız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Uygulama mağazalarında çok sayıda kripto para saklamayı sağlayan cüzdan bulunuyor. Borsalardan ve online cüzdanlardan bağımsız olarak cüzdan uygulamaları kripto paranın akıllı telefonunuzda tutulmasını sağlıyor. Eğer güvenli bir ortamda kripto para saklamak istiyorsanız siz de tercihinizi bu mobil cüzdanlardan yana kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda Ethereum ve ERC20 Token başta olmak üzere çoğu kripto parayı saklamaya yarayan ve en çok indirilen mobil cüzdan uygulamalarından biri olan Enjin’i tanıtacağız. Enjin Wallet (Enjin Cüzdan), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) başta olmak üzere çoğu kripto paraları ve tüm ERC20 tokenleri saklamanızı sağlar. Enjin gelişmiş arayüzü ile çok fazla seçenek barındırır ve kullanıcılar için yüksek güvenlik önlemi sunduğunu vadeder.

Enjin Cüzdan uygulamasında, özel anahtarlar oluşturulur ve bu anahtarlar sizin dışınızda kimse tarafından bilinemez. Uygulamayı kullanmaya başlarken oluşturduğunuz 12 kelimeden oluşan kurtarma şifresi sayesinde cüzdana ve paraya erişim sağlanabilir, geri yükleme ve kurtarma yapılabilir.

Enjin özellikleri neler?

  • Enjin, ERC20 tokenler başta olmak üzere tüm kripto paraları saklamanızı sağlayan cüzdandır.
  • Enjin üzerinden ICO yatırımcısı olabilir, Airdroplara katılabilirsiniz.
  • İstediğiniz sayıda cüzdan oluşturabilir, içe aktarma yapabilir ve cüzdanların takipçisi olabilirsiniz.
  • Telefonun kaybolması durumuna karşı 12 kelimeden oluşmuş şifrenizi kullanarak coinlerinizi başka cihaza aktarabilirsiniz.
    UYARI: 12 kelimelik kurtarma parolasının kalem ile kağıda yazılmasını ve güvenli bir yerde saklanmasını şiddetle öneriyoruz.
  • Enjin tuş kaydediciyi önleyen, girdi korumasını sağlamak için rastgeleleştirme sistemine sahiptir.
  • İki bağımsız şifre katmanına sahiptir. 256-AES şifrelemesi kullanılır.
  • Ekran görüntüsü ve video engelleme özelliğine sahiptir. Verilerin tümü şifreli bellekte saklanır. Önemli veriler sistem belleğinden silinir.

Siz de telefonunuza Ethereum, Bitcoin ve ERC20 tokenleri tek bir noktada buluşturan Enjin Wallet indirerek coinlerinizi güvende tutabilirsiniz.

UYARI: Kripto para uygulamaları hakkında bilgiler Google Play’de tarafımızca analiz yapılarak aktarılmaktadır. Mobilge.com, uygulamanın indirilmesinden ve kullanımından doğan hatalar ve sorunlarla sorumlu tutulamaz.

UYARI: Kripto paranın yanlış cüzdana gönderilmesi kalıcı olarak varlığınızı kaybetmenize yol açabilir. Kripto para kullanımı ve saklanması noktasında deneyim sahibi değilseniz cüzdanları kullanmadan önce detaylı araştırma yapmanızı öneririz.

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Android veya iOS (iPhone) için Enjin Cüzdan uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Android için Enjin Wallet indir

iOS için Enjin Wallet indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -