Ana SayfaAndroidCandy Crush Friends Saga indir

Candy Crush Friends Saga indir

- Advertisment -

Candy Crush Friends Saga, King tarafından geliştirilen en yeni, en güncel ve en çok sevilen Candy Crush mobil uygulamaları arasında yer alıyor. Candy Crush’ın bu sürümünde diğerlerine kıyasla arkadaşlarınızla Candy Crush oynamak daha kolay hale geliyor. Hem internetsiz hem de internetli oynanabilen oyun yüzlerce seviye içeriyor.

Candy Crush Friends Saga, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve destek alabileceğiniz şeker patlatma ve toplama uygulamaları arasında yer almaktadır. Ekim ayında çıkan ve şimdiden milyonlarca indirme sayısına ulaşan Candy Crush Friends Saga oynamak isteyen sayısı günden güne artıyor. Klasik Candy Crush oyunlarına benzer formatta olan oyunda en büyük amacımız şekerleri dikey veya yatay olarak aynı çizgiye getirip onları toplamak.

Candy Crush’ın en son sürümlerinden biri olan ve yepyeni oyun modları ile gelen Friends Saga versiyonunda Candy Crush arkadaş listesiyle daha çok bağlantı kurulmasının önü açılıyor. Yapılan çeşitli bulmaca oyunlarıyla daha fazla vakit geçireceğimiz arkadaşlarımızdan yardım alabilir, onlara yardım edebilir ve birbirimizi geliştirebiliriz. Şekerlerin yerini değiştirme oyununda bölüm geçtikçe karakter toplamak ve yeni kıyafetler açmak mümkün. Şeker toplamak ve seviye atlamak ise sıralamada en üstte yer almamızı sağlayabilir.

Candy Crush Friends Saga özellikleri neler?

Candy Crush Friends Saga, yüzlerce seviyeden oluşur ve yolculuğunuz her daim devam eder. Oyundaki arkadaşlarınız sayesinde seviye geçmeniz kolaydır, onlardan yardım isteyebilir veya onlara bölümü geçmeleri için yardımda bulunabilirsiniz.

Belirli bir seviyede kaldım geçemiyorum ne yapmalıyım? 
Candy Crush Friends Saga oynarken bazı bölümlerde takılı kalabilir ve geçmekte zorlanabilirsiniz. Geçemediğiniz bölümü geçmek için şans bir faktör olsa bile bazı taktik ve becerilerle aşılabilir. Düşük seviyeli bir bölüm zor, yüksek seviyeli bölüm ise kolay olabilir. Her seviyeye karşılık strateji geliştirilmeli, sonraki adımlar çeşitlendirilmelidir. Bunun yanında günlük bonuslarla alacağınız güçlendiriciler ve hareketler sayesinde bölümü geçmeniz kolay hale gelebilir. Ayrıca Candy Crush Friends Saga videoları ve Youtube’da bölüm geçme videolarına bakarak seviyeden çıkmanız mümkün olabilir.
Candy Crush Friends Saga bölüm videolarını Youtube üzerinden izlemek için 1-10, 11-20, 21-30, 41-50, 51-60, 61-70,71-80, 81-90, 91-100,101-110,111-120 level aralığındaki videolara buradan gidin.

Candy karakterleri neler?
Candy Crush’ta farklı özel güçlere sahip karakterler bulunmaktadır. Bunlar Mr Toffee, Odus, Misty, Tiffi, Yeti, Kırmızı Tavşan ve Nutcracker.

Candy Crush Friends Saga indir

Candy Crush Friends Saga hem Android hem de iOS cihazlar için indirilebilir. Samsung, Huawei, General Mobile, Casper, Vestel Venüs gibi modeller için Candy Crush Saga’yı Google Play’denyüklemek için Android; iPhone, iPad ve iPod Touch’a iTunes (App Store)’ten yüklemek için iOS bağlantısına tıklayın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -