Ana SayfaiPhoneiPhone için Pokemon GO indirme yöntem 2

iPhone için Pokemon GO indirme yöntem 2

- Advertisment -

Buradaki yazımızda sizlere iTunes ülke değiştirerek iPohone için Pokemon GO indirme işlemini anlatmıştık. Bu yöntemi kullanan bazı kişiler ödeme yöntemlerine bağlı olarak bazı hatalar almış ve yükleme sırasında problemler yaşamıştır. Eğer bir önceki yöntemi kullanmadıysanız öncelikle ülke değiştirme yöntemini kullanarak Pokemon GO indirin ve telefonunuza yükleyin. Bu yöntem ile indiremezseniz iPhone da Pokemon GO oynamak için ikinci yöntemi deneyebilirsiniz.

Bu yöntemin adına iOS kurumsal uygulama geliştirici yöntemi deniliyor. iOS için yapılacak bazı yüklemeler için iPhone ve iOS diğer cihazlar açık kaynaklı bir sistem sunabiliyor. Yani iTunes da olmayan bazı uygulamaları dışarıdan yükleyebiliyorsunuz. Bu yöntem ile iPhone’a Pokemon GO indirmek mümkün. Resimli anlatımı aşağıda

iPhone için Pokemon GO indir

iPhone dan safari tarayıcısını açın. Bu kısım önemli çünkü farklı bir tarayıcı kullanırsanız işleminiz gerçekleşmeyebilir. Daha sonra aşağıda bulunan sayfaya giriş yapın ve karşınıza çıkan uyarıdan iOS 7 – 8 -9 seçeneğini tıklayarak uygulamayı indirin. Eğer şuan farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız sitemizin linkini kopyalayıp safari üzerinden yeniden sitemize giriş yapın.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

pokemon-go-indir-ios2

Girdiğiniz siteden indirme işlemini başlatın ve devamında aşağıdaki adımlara devam edin. Karşınıza yukarıdaki resimde görünen uyarı çıkacaktır. app.rezcdn “hipstore” yükleme istiyor uyarısına yükle diyerek devam edin.

Yükleme başladığında aşağıdaki indirme işlemini göreceksiniz. İndirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
pokemon-go-ios-indir

Yükleme tamamlandıktan sonra kurulama başlamadan önce gene bir uyarı ile karşılaşacağız. Unutmayın, tamamen güvenlidir ve telefonunuza bu işlem kesinlikle zarar vermez. Pokemon GO Türkiye ye ne zaman gelecek daha net bir tarih yok, o zamana kadar iPhone da oynamak istiyorsanız bu yöntemlerin biri ile oyunu kurmanız gerekir.

Önemli! Karşınıza “Güvenilir olmayan kurumsal geliştirici” hatası çıktığında vazgeç seçeneğini seçin. Daha sonra ayarlar kısmında bir kaç değişiklik yapmamız gerekecek. Resimli anlatımın devamında sizlere gerekli ayarları göstereceğiz.

iphone-pokemon-go-oyna

Devam etmek için ayarlar kısmına girin. Menüler arasından Genel seçeneğine giriş yapın ve buradan Profiller ve Aygıt Yönetimi seçeneğine girin.

Karşınıza yukarıdaki ekran çıkacaktır. Buradan Taz Trading Services… seçeneğine tıklayın ve güven seçeneğini seçin.

pokemon-go-oyna

Daha sonra indirdiğiniz uygulamaya giriş yaparak buradan Pokemon GO’yu telefonunuza yükleyebilir oynamaya başlayabilirsiniz. Pokemon GO iOS için çıkana kadar buradan oynadığınız oyun kullanıcı hesabınızda kayıtlı kalır. Tahminimizce oyun geldikten sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ama bu konuda pek emin değiliz…

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -