Ana SayfaHaberleriPhone 7 ne zaman çıkacak?

iPhone 7 ne zaman çıkacak?

- Advertisment -

iPhone’un yeni telefonunun ne zaman çıkacağı herkes tarafından merak konusu. iPhone almak isteyenler iPhone 6 almak yerine iPhone 7 almak için telefonun çıkış tarihini iple çekiyorlar. Bunun yanı sıra yakın zamanda Samsung’un üst modelini alanlar da acaba hata mı yaptık diye merakla iPhone 7’nin çıkış tarihini bekliyor. Peki ne zaman çıkacak ve Türkiye de ne zaman satışa sunulacak?

iPhone 7  ne zaman çıkacak?

Yeni çıkacak olan telefonların özellikleri ve çıkış tarihleri ile ilgili bir çok haber daha telefon duyurulmadan yapılmaya başlanıyor. Özellikle cafede unutulan portatif çizimler, fabrika da çalışan işçilerin çektiği fotoğraflar ve bazı sızıntılar. Tabii ki bu haberlerin tamamına inanmak doğru değil. Ancak geçtiğimiz yıllarda yaptığı sızdırma haberleri ile güvenimizi kazanan bazı sitelerin haberlerini ciddiye almak gerekir.

Buna göre iPhone’un Eylül ayında çıkacağı öngörülüyor. Bunun için iPhone 6 ya da üst model başka bir telefon almak isteyenler iPhone 7’nin çıkacağı tarihi beklemeleri ve fiyatına, özelliklerine bakarak karar vermeleri doğru olur.

Gene de siz bilirsiniz

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -