Ana SayfaİndirSamsung için Pokemon GO indir

Samsung için Pokemon GO indir

- Advertisment -

Pokemon GO oyunu son zamanların en fazla konuşulan oyunlarından bir tanesi. Gerek kazandığı para gerekse oyunun popülerliği dillerden düşmüyor. En fazla skandal ise oyunu oynarken oyuncuların düştüğü durumlar oluyor.

Pokemon GO nasıl oynanır, nedir daha önceki yazılarımızda yer vermiştik. Bu yazımızda sizlere Samsung için Pokemon GO nasıl indirilir detaylıca anlatmaya çalışacağız.

Samsung için Pokemon GO indir

Oyunu yakından takip edenler bilir. Pokemon GO’yu Türkiye de indirmek şimdilik mümkün değil. Sadece bazı ülkeler için yayınlanan oyunun Türkçesi de şimdilik yok. Türkçe Pokemon GO indirmek için bazı yamalar geliştirilmiş ancak güvenilir bir yama şimdilik mevcut değil. Türkiye de yaşıyorsanız ve Pokemon GO indirmek istiyorsanız oyunu apk olarak indirmeniz gerekiyor.

Samsung marka telefonlar diğer bir çok telefon gibi Android işletim sistemi kullanır. Bu yüzden oyunu Apk olarak indirmek Samsung için de geçerli olacak ve telefona kurulum yapılabilecektir. Ancak Samsung’un hangi modelleri Pokemon GO’yu kaldırır incelemek gerekir. Pokomon GO kaldıracak Samsung telefonları öğrenmek için oyunun gerekliliklerini bilmek ve telefonu karşılaştırmak şart.

Samsung için Pokemon GO indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten ilgili yazımıza giderek resimli anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Pokemon Go apk indir

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -