Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung'da Whatsapp nasıl güncellenir?

Samsung’da Whatsapp nasıl güncellenir?

- Advertisment -

Samsung telefonlar için güncel Whatsapp’ın nasıl indireleceğini ya da mevcut Whatsapp sürümünü nasıl yükselteceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Bu sayede siz de Whatsapp da yapılan yeniliklerden faydalanabilecek ve hatalardan kurtulacaksınız.

Whatsapp’ı neden güncellemeliyim?

Kullandığınız uygulamaların son sürümlerini kullanmak her zaman avantaj değildir. Bazen deneme sürümleri bazı hatalar verebilir ve sizi rahatsız edebilir. Bu gibi durumlarda sürüm düşürme oldukça zordur. Ancak Whatsapp gibi popüler uygulamalar sürekli yenilikler yapmakta ve yeni güncellemeler ile kullanıcılarına sunmaktadır. Bu yüzden Whatsapp’ın son sürümünü kullanmak kesinlikle tercih edilmelidir.

Sürümü güncelleme Whatsapp hatalarını da temizler. Eğer bağlantı hatası alıyorsanız, mesajlarınız karşıya gitmiyor ya da mesaj gelmiyorsa güncelleme yapmanız önerilir. Eğer güncelleme yapılmıyorsa telefonun yazılımının güncel olduğundan emin olun.

Samsung Whatsapp güncelleme

Birden fazla Whatsapp güncelleme yöntemi vardır. En kısa yöntem uygulamayı kaldırmak ve güncell Whatsapp indirmektir. Son sürümü indirdiğinizde otomatik olarak Whatsapp’ınız güncellenmiş olur.

Whatsapp’ı uygulama üzerinden de güncellemek mümkün. Bunun için Whatsapp’ın ayarlar bölümüne girin. Buradan güncellemeler kısmına giriş yapın ve güncellemeleri kontrol et deyin. Gösterilen talimatları takip ederek güncellemeyi yapabilirsiniz.

Samsung da Whatsapp güncellemek istiyorsanız bir başka seçenek de telefon üzerinden güncelleme yapmak. Bunun için telefonun ayarlar bölümünden uygulama ayarlarına giriş yapın. Whatsapp’ı bulun ve tıklayın. Güncelle butonunu tıklayın, güncellemeyi indirin.

Hemen şuan bir güncelleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki güncelle butonuna tıklayın. Açılan pencereden Şimdi indir seçeneğini seçin ve güncellemeyi indirin. Bu kadar basit…

Whatsapp’ı Güncelle
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -