iPhone 7 fotoğrafları

-sponsor-

iPhone 7’nin çıkış tarihi yaklaştıkça fotoğrafları da bir bir internete düşmeye başladı. Bazıları ne kadar doğru bilinmez ama içlerinde çok güvenilir kaynaklar da yok değil. iPhone’un yeni telefonu iPhone 7’nin fotoğraflarını sizler için derledik.

Görsellerin iPhone 7’nin sızdırılan fotoğrafları olduğunu önceden belirtelim. Bu fotoğrafların bazıları telefonun taslak halinin fotoğrafı olabilir ve iPhone 7 özellikleri arasında yer almayabilir. Ancak genede iPhone 7 hakkında fikir edinmemize olanak sağlayacaktır. Çünkü fotoğraflar arasındaki benzerlik dikkat çekici.

iPhone 7’nin renkleri

Gene iPhone 7’nin sızdırılan resimleri arasında yer alan başka bir görsel. Bu fotoğrafta iPhone 7’nin renk seçeneklerini görüyoruz. Görsele bakılacak olursa iPhone 7 gri, gold, uzay grisi, rose gold renk seçenekleri ile gelecek. Türkiye ye hangi renkler gelir bilmiyoruz ama iPhone’un tanıtımının yapılacağı tarihi hepimiz heyecanla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir: iPhone 7 ne zaman çıkacak?

iPhone 7 kablosuz kulaklık ile mi gelecek? 

iPhone 7’nin internette dolaşan bir başka görseli ise üst tarafta yer alıyor. Bu fotoğrafa baktığımız da yeni iPhone 7’nin kablosuz kulaklık özelliğini görüyoruz. Ancak bu özelliğin geleceği daha net değil. Ancak Apple’ın telefonu daha fazla inceltmek için kulaklık girişini kaldıracağı haberleri çok daha önceden verilmişti.

iPhone 7 plus ve çift kamerası

iPhone 7 ile iPhone 7 plus aynı zamanda mı çıkacak bunu net olarak bilmiyoruz ama internet sitelerinde iPhone 7 plus’ın fotoğrafları da yer alıyor. Bu görselde iPhone 7’nin tek kameralı, iPhone 7 plus’ın geniş açı fotoğraflar için geliştirilmiş çift kamerasını görüyoruz.

iPhone 7’nin batarya fotoğrafı

iPhone 7’nin muhtemel özelliklerine bakıldığında bataryasının biraz daha büyük olacağı görülüyor. iPhone 7’nin iPhone 6 dan farkları içerisinde en bariz olanı bataryası. Yukarıda iPhone 7 batarya fotoğrafını görüyorsunuz.

iPhone 7’nin gerçek fotoğrafı

iPhone 7’nin en gerçekçi fotoğrafı bir kaç gün önce yayınlandı. Bu fotoğraf da diğerlerinden çok farklı değil. Sızıntı fotoğraflar arasında en net olan ve detayları daha iyi gördüğümüz bu fotoğraf gerçek iPhone 7 fotoğrafı olarak kabul ediliyor.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz