Ana SayfaAndroidSen Anlat Karadeniz - Zil Sesi indir (Android)

Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi indir (Android)

- Advertisment -

Sen Anlat Karadeniz, 2018’in en çok aratılan Türk dizilerinden biri oldu. Türkiye’de en popüler dizilerin yukarısında yer alan dizi hakkında yapılan aramalardan biri de “Sen Anlat Karadeniz Zil Sesleri”ydi. İnternette ve çeşitli platformlarda dizinin müzikleri, zil sesleri ve melodileri yer alıyor.

Bu yazımız Android kullanıcılarını ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin fanı olan kullanıcıları ilgilendiriyor. Dizinin müziğini zil sesi yapmak isteyen kullanıcılar için kolay bir yöntem sunuyoruz: Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulaması. Karadeniz müzikleri Türkiye’de popülaritesi artan ve pek çok insanımız ilgi çekici olan ezgilerle dolu. Bahsettiğimiz dizi de bu çekiciliği ön plana çıkarıyor ve Karadeniz müziklerine olan alakayı arttırıyor.

Uygulama basit bir formata sahip olup Sen Anlat Karadeniz şarkılarını dinleme, zil sesi olarak ayarlama gibi seçenekler sunuyor. Dizi müziklerinin arasında yer alan “Sevduğum – Marsis, Oğul Ninnisi – Merve Yavuz, Oy çalamadum gitti  – Karmate, Çayelinden Öteye – Öykü ve diğer zil sesleri uygulamada yer alıyor.

Türkiye’de müzik ve ses uygulamaları arasında en çok tercih edilen Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulaması 1 milyonu aşkın indirme almış durumda. Eğer siz de dizinin müziklerini çalmak, zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız tercihinizi bu uygulamadan yana kullanabilirsiniz. Telefonda 27mb kadar yer kaplayan uygulama ile arama zil sesini Karadeniz müzikleriyle güncelleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulama Android kullanıcılar için indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden yükleme başlatılabilir.

Android için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -