Ana SayfaAndroidDiriliş Ertuğrul Zil Sesleri Uygulama (Android)

Diriliş Ertuğrul Zil Sesleri Uygulama (Android)

- Advertisment -

Diriliş Ertuğrul, ülkemizde en çok izlenen Türk dizileri arasında yer almaktadır. Yıllardan beri Türk ekranlarında yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi yüksek sinema teknolojileri kullanılarak çekilmekte ve izleyicilere görsel şölenler yaşatabilmektedir. Bunun yanında dizide tercih edilen müzikler de dizi seyrinden ayrı olarak tercih edilmekte ve pek çok kullanıcı tarafından indirilmektedir. Bu yazımızda Diriliş Ertuğrul müziklerini indirmeye ihtiyaç duymadan uygulama üzerinden nasıl kullanabileceğinizi aktaracağız.

Diriliş Ertuğrul’un popüler ve milyonlarca yurttaşımız tarafından izlendiği biliniyor. Bunun yanı sıra dizi müzikleri de kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmış durumda. Kişiler internette Diriliş Ertuğrul müzikleri, şarkıları, tempolu ezgiler şeklinde çeşitli aramalar yaparak melodileri Android için indirmek istiyorlar. Bunu yapmak bir çözüm olabilir elbette ama sadece Diriliş Ertuğrul sevenleri ilgilendiren ve bu dizi üzerine geliştirilmiş bir uygulama bulunuyor: Diriliş Ertuğrul -Zil Sesi.

Uygulama adından da anlaşılacağı gibi Diriliş Ertuğrul dizi zil seslerini içeriyor. İçerisinde çok sayıda müzik olmasına rağmen telefonda 35MB yer kaplıyor ve kullanıcılara Diriliş Ertuğrul telefon zil sesi ayarlama sunduğu gibi şarkıları dinleme imkanı da tanıyor. Uygulama içerisinde yer alan müzikler mp3 formatına uygun olarak hazırlanmıştır ve şu şekildedir: Jenerik Zil Sesi, Dombıra, Aksiyon Müziği, Diriliş Ertuğrul Remix, Puslu Hava, Sözlü Jenerik, Yeni Dombıra versiyon, Umut, Haydir Allah Haktir Allah, Tevekkul müziği, yeni sezon müziği, obaya giriş ve obadan dönüş müzikleri, aci senfoni, Halep (Aleppo), Moğollar ve Hüzün.

Eğer tüm bu müziklere erişmek, arkadaşlarınızla paylaşmak, dinlemek ve telefon zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız size bahsettiğimiz uygulamayı cihazınıza yüklemek yeterli olacaktır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Diriliş Ertuğrul Zil Sesi Android uygulamayı cihazınıza Google Play Store’dan indirmeyi başlatabilirsiniz.

Android için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -