Ana Sayfa Etiketler En popüler zil sesleri indir

en popüler zil sesleri indir ile ilgili içerikler.


Android için zil sesleri indir

0

Yalnızca android telefonlarda çalışan bu uygulama içerisinde en çok indirilen ve en çok kullanılan zil sesleri bulunuyor. Telefonunuzdaki klasik zil seslerinden sıkıldıysanız ve telefonunuza müzik ayarlamakla vakit öldürmek istemiyorsanız kısa yoldan Most Popular Ringtones adlı uygulamayı Android işletim sistemli cihazınıza yükleyebilir ve programın içerisinde bulunan dilediğiniz şarkıyı veya müziği seçip zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

En popüler zil sesleri uygulamasında yalnızca arama size çağrı atıldığında çalan müziği değil; mesaj, bildirim ve alarm seslerini de değiştirme imkanına sahipsiniz. Müzik zil sesi yapma uygulamasındaki en sevdiğiniz ve en beğendiğiniz zil seslerini arkadaşlarınıza da gönderebiliyorsunuz.

zil-sesi-yapma-programi-indir-1 İnternetten tek tek zil sesi indirmek ve aramak yerine, bu programı indirin, içerisinde bulunan yüzlerce zil seslerini tek tek dinleyin. İstediğiniz ve beğendiğiniz şarkıyı arama zil sesi, mesaj sesi, bildirim sesi vs olarak ayarlayın.

zil-sesi-yapma-programi-indir

İçerisinde farklı, eğlenceli, komik, duygusal, electro, techno, remix, dubsteb, yabancı, slow tarzında tam zil sesi için kısa kısa parçalar bulunan zil sesleri uygulamasının içerisinde 2014 yılına ait şarkılar da bulunuyor. En iyi şarkıların bir araya toplandığı ve koleksiyon haline dönüştürüldüğü bu zil sesi programında hangi şarkıyı zil sesi yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, Sony Xperia, LG, Casper, General Mobile Discovery telefonlar ve diğer android mobil cihazların tümü için tamamen ücretsiz indirebileceğiniz zil sesi ayarlama programını indirmek ve telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın.

Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi indir (Android)

0

Çukur Türkiye’de ve pek çok ülkede rağbet gören Türk dizilerinden biridir. Çoğunlukla gençlerin izlediği Çukur dizisini karakterler ve kurgu yücelttiği gibi Çukur müzikleri de oldukça ön plandadır. Bu yazımızda Çukur müziklerine kolayca erişebileceğiniz bir uygulama tanıtacağız.

Çukur dizisi 2017 yılında yayımlanmaya başladı ve o süre zarfı boyunca büyük bir kitleye sahip oldu. Dizi şahane oyunculuklar ve kurgunun yanında müzikleriyle de başarılı bir performans sergiliyor ve pek çok kullanıcı internet üzerinde “Çukur dizi müzikleri”ni arıyor. Çukur müziklerine internet üzerinden ulaşmanın ve onları indirmenin pek çok yolu bulunuyor ve biz bu yazımızda bu yollardan uygulama versiyonunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.Çukur Dizi Müzikleri - Zil Sesi indir (Android) 1

EarthApp tarafından geliştirilen “Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi // İnternetsiz” adlı uygulama içerisinde Çukur müzikleri barındırıyor ve kullanıcıların hem dinleme yapma hem de zil sesi olarak ayarlama imkanı tanıyor. Uygulama içerisinde yer alan müzikler şu şekilde: Elvis, Bir Ay Doğar, Gömün Beni Çukura, Bu Hayatın Heyecanı Yok, Hiç Işık Yok, Kalbin Çukurda, Kısır Döngü, Çukur Jenerik, Zalım, Çukurun Dibi, Çukur Aksiyon, Acı, Kumpas.

Uygulama kullanış itibariyle oldukça basit bir arayüze sahiptir. “Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi” adından da anlaşılacağı gibi şarkı dinleme, telefon zil sesi olarak ayarlama ve paylaşma seçeneklerine sahiptir. Eğer siz de hızlıca ve kolay biçimde Çukur müzik dinleme ve arama zil sesi yapma uygulamasını kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden “Yükle” butonuna basın.

Android için indir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zil Sesleri indir (Android)

0

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV’de yayımlanan ve Türkiye’de milyonların zevkle ve heyecanla seyrettiği Türk dizileri arasında yer almaktadır. Dizinin popülaritesiyle birlikte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz zil sesleri de aranma hacmi yüksek hale gelmiştir. Bu yazımızda Android telefon veya tabletlerde dizinin en sevilen şarkılarını zil sesi yapmayı sağlayan uygulamayı tanıtacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internette neredeyse tüm zil seslerine ulaşabiliyoruz ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz müzikleri de bu telefon zil sesleri arasında yer alıyor. İnternetten yapacağınız araştırmayla dizinin pek çok arka plan müziğini ve dizide geçen şarkıları indirebileceğiniz gibi uygulamalar yoluyla da bu seslere ulaşmanız mümkün.

İyi Köşe tarafından geliştirilen uygulama kullanıcılara dizinin müzikleri, şarkıları ve jenerik melodilerini sunmaktadır. Uygulama içerisinde “Oy Beni Vurun, Ahmet Aslan – Nem Kaldı, Ahmet Aslan – Giresun’un İçinde, Ben Denizde Bir Gemi, Ferdi Tayfur – İçim Yanar, Gidin Bulutlar, Zara – Gönül Dağı, Zara – Yarim Senden Ayrılalı, Zara – Benim Hayatım, Zor Bela Unutabildim Herşeyi, Şu Kanlı Zalimin Ettiği İşler, Nerde Gidenlerimiz Lodos” şarkıları yer almaktadır. Bunun yanında dizide heyecanı, dramı, enerjiyi, aksiyonu yükselten bazı jenerik müzikler yer almaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zil Sesleri indir (Android) 2

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz zil seslerini internetsiz çalmak ve dinlemek uygulama ile mümkündür. Bunun yanında dizi içerisinde en sevdiğiniz parçayı telefon zil sesi olarak ayarlamak ve çağrı veya bildirim aldığınızda sevdiğiniz dizinin ezgilerini duymanız mümkündür. Uygulama çok sayıda müzik içermesine rağmen cihazınızda yalnızca 27MB kadar alan kaplar ve ücretsiz hizmet verir.

Eğer siz de hızlıca ve kolay biçimde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz müziklerine ulaşmak istiyorsanız bu uygulamayı Android için indirebilirsiniz. Yükleme işlemini başlatmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden “Yükle” butonuna basın.

Android için indir

Diriliş Ertuğrul Zil Sesleri Uygulama (Android)

0

Diriliş Ertuğrul, ülkemizde en çok izlenen Türk dizileri arasında yer almaktadır. Yıllardan beri Türk ekranlarında yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi yüksek sinema teknolojileri kullanılarak çekilmekte ve izleyicilere görsel şölenler yaşatabilmektedir. Bunun yanında dizide tercih edilen müzikler de dizi seyrinden ayrı olarak tercih edilmekte ve pek çok kullanıcı tarafından indirilmektedir. Bu yazımızda Diriliş Ertuğrul müziklerini indirmeye ihtiyaç duymadan uygulama üzerinden nasıl kullanabileceğinizi aktaracağız.

Diriliş Ertuğrul’un popüler ve milyonlarca yurttaşımız tarafından izlendiği biliniyor. Bunun yanı sıra dizi müzikleri de kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmış durumda. Kişiler internette Diriliş Ertuğrul müzikleri, şarkıları, tempolu ezgiler şeklinde çeşitli aramalar yaparak melodileri Android için indirmek istiyorlar. Bunu yapmak bir çözüm olabilir elbette ama sadece Diriliş Ertuğrul sevenleri ilgilendiren ve bu dizi üzerine geliştirilmiş bir uygulama bulunuyor: Diriliş Ertuğrul -Zil Sesi.Diriliş Ertuğrul Zil Sesleri Uygulama (Android) 3

Uygulama adından da anlaşılacağı gibi Diriliş Ertuğrul dizi zil seslerini içeriyor. İçerisinde çok sayıda müzik olmasına rağmen telefonda 35MB yer kaplıyor ve kullanıcılara Diriliş Ertuğrul telefon zil sesi ayarlama sunduğu gibi şarkıları dinleme imkanı da tanıyor. Uygulama içerisinde yer alan müzikler mp3 formatına uygun olarak hazırlanmıştır ve şu şekildedir: Jenerik Zil Sesi, Dombıra, Aksiyon Müziği, Diriliş Ertuğrul Remix, Puslu Hava, Sözlü Jenerik, Yeni Dombıra versiyon, Umut, Haydir Allah Haktir Allah, Tevekkul müziği, yeni sezon müziği, obaya giriş ve obadan dönüş müzikleri, aci senfoni, Halep (Aleppo), Moğollar ve Hüzün.

Eğer tüm bu müziklere erişmek, arkadaşlarınızla paylaşmak, dinlemek ve telefon zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız size bahsettiğimiz uygulamayı cihazınıza yüklemek yeterli olacaktır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Diriliş Ertuğrul Zil Sesi Android uygulamayı cihazınıza Google Play Store’dan indirmeyi başlatabilirsiniz.

Android için indir

Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi indir (Android)

0

Sen Anlat Karadeniz, 2018’in en çok aratılan Türk dizilerinden biri oldu. Türkiye’de en popüler dizilerin yukarısında yer alan dizi hakkında yapılan aramalardan biri de “Sen Anlat Karadeniz Zil Sesleri”ydi. İnternette ve çeşitli platformlarda dizinin müzikleri, zil sesleri ve melodileri yer alıyor.

Bu yazımız Android kullanıcılarını ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin fanı olan kullanıcıları ilgilendiriyor. Dizinin müziğini zil sesi yapmak isteyen kullanıcılar için kolay bir yöntem sunuyoruz: Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulaması. Karadeniz müzikleri Türkiye’de popülaritesi artan ve pek çok insanımız ilgi çekici olan ezgilerle dolu. Bahsettiğimiz dizi de bu çekiciliği ön plana çıkarıyor ve Karadeniz müziklerine olan alakayı arttırıyor.Sen Anlat Karadeniz - Zil Sesi indir (Android) 4

Uygulama basit bir formata sahip olup Sen Anlat Karadeniz şarkılarını dinleme, zil sesi olarak ayarlama gibi seçenekler sunuyor. Dizi müziklerinin arasında yer alan “Sevduğum – Marsis, Oğul Ninnisi – Merve Yavuz, Oy çalamadum gitti  – Karmate, Çayelinden Öteye – Öykü ve diğer zil sesleri uygulamada yer alıyor.

Türkiye’de müzik ve ses uygulamaları arasında en çok tercih edilen Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulaması 1 milyonu aşkın indirme almış durumda. Eğer siz de dizinin müziklerini çalmak, zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız tercihinizi bu uygulamadan yana kullanabilirsiniz. Telefonda 27mb kadar yer kaplayan uygulama ile arama zil sesini Karadeniz müzikleriyle güncelleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi uygulama Android kullanıcılar için indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden yükleme başlatılabilir.

Android için indir