Ana SayfaAndroidÇukur Dizi Müzikleri - Zil Sesi indir (Android)

Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi indir (Android)

- Advertisment -

Çukur Türkiye’de ve pek çok ülkede rağbet gören Türk dizilerinden biridir. Çoğunlukla gençlerin izlediği Çukur dizisini karakterler ve kurgu yücelttiği gibi Çukur müzikleri de oldukça ön plandadır. Bu yazımızda Çukur müziklerine kolayca erişebileceğiniz bir uygulama tanıtacağız.

Çukur dizisi 2017 yılında yayımlanmaya başladı ve o süre zarfı boyunca büyük bir kitleye sahip oldu. Dizi şahane oyunculuklar ve kurgunun yanında müzikleriyle de başarılı bir performans sergiliyor ve pek çok kullanıcı internet üzerinde “Çukur dizi müzikleri”ni arıyor. Çukur müziklerine internet üzerinden ulaşmanın ve onları indirmenin pek çok yolu bulunuyor ve biz bu yazımızda bu yollardan uygulama versiyonunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

EarthApp tarafından geliştirilen “Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi // İnternetsiz” adlı uygulama içerisinde Çukur müzikleri barındırıyor ve kullanıcıların hem dinleme yapma hem de zil sesi olarak ayarlama imkanı tanıyor. Uygulama içerisinde yer alan müzikler şu şekilde: Elvis, Bir Ay Doğar, Gömün Beni Çukura, Bu Hayatın Heyecanı Yok, Hiç Işık Yok, Kalbin Çukurda, Kısır Döngü, Çukur Jenerik, Zalım, Çukurun Dibi, Çukur Aksiyon, Acı, Kumpas.

Uygulama kullanış itibariyle oldukça basit bir arayüze sahiptir. “Çukur Dizi Müzikleri – Zil Sesi” adından da anlaşılacağı gibi şarkı dinleme, telefon zil sesi olarak ayarlama ve paylaşma seçeneklerine sahiptir. Eğer siz de hızlıca ve kolay biçimde Çukur müzik dinleme ve arama zil sesi yapma uygulamasını kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden “Yükle” butonuna basın.

Android için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -