Ana SayfaAndroidEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zil Sesleri indir (Android)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zil Sesleri indir (Android)

- Advertisment -

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV’de yayımlanan ve Türkiye’de milyonların zevkle ve heyecanla seyrettiği Türk dizileri arasında yer almaktadır. Dizinin popülaritesiyle birlikte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz zil sesleri de aranma hacmi yüksek hale gelmiştir. Bu yazımızda Android telefon veya tabletlerde dizinin en sevilen şarkılarını zil sesi yapmayı sağlayan uygulamayı tanıtacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internette neredeyse tüm zil seslerine ulaşabiliyoruz ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz müzikleri de bu telefon zil sesleri arasında yer alıyor. İnternetten yapacağınız araştırmayla dizinin pek çok arka plan müziğini ve dizide geçen şarkıları indirebileceğiniz gibi uygulamalar yoluyla da bu seslere ulaşmanız mümkün.

İyi Köşe tarafından geliştirilen uygulama kullanıcılara dizinin müzikleri, şarkıları ve jenerik melodilerini sunmaktadır. Uygulama içerisinde “Oy Beni Vurun, Ahmet Aslan – Nem Kaldı, Ahmet Aslan – Giresun’un İçinde, Ben Denizde Bir Gemi, Ferdi Tayfur – İçim Yanar, Gidin Bulutlar, Zara – Gönül Dağı, Zara – Yarim Senden Ayrılalı, Zara – Benim Hayatım, Zor Bela Unutabildim Herşeyi, Şu Kanlı Zalimin Ettiği İşler, Nerde Gidenlerimiz Lodos” şarkıları yer almaktadır. Bunun yanında dizide heyecanı, dramı, enerjiyi, aksiyonu yükselten bazı jenerik müzikler yer almaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz zil seslerini internetsiz çalmak ve dinlemek uygulama ile mümkündür. Bunun yanında dizi içerisinde en sevdiğiniz parçayı telefon zil sesi olarak ayarlamak ve çağrı veya bildirim aldığınızda sevdiğiniz dizinin ezgilerini duymanız mümkündür. Uygulama çok sayıda müzik içermesine rağmen cihazınızda yalnızca 27MB kadar alan kaplar ve ücretsiz hizmet verir.

Eğer siz de hızlıca ve kolay biçimde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz müziklerine ulaşmak istiyorsanız bu uygulamayı Android için indirebilirsiniz. Yükleme işlemini başlatmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden “Yükle” butonuna basın.

Android için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -