Ana SayfaAndroidAndroid için zil sesleri indir

Android için zil sesleri indir

- Advertisment -

Yalnızca android telefonlarda çalışan bu uygulama içerisinde en çok indirilen ve en çok kullanılan zil sesleri bulunuyor. Telefonunuzdaki klasik zil seslerinden sıkıldıysanız ve telefonunuza müzik ayarlamakla vakit öldürmek istemiyorsanız kısa yoldan Most Popular Ringtones adlı uygulamayı Android işletim sistemli cihazınıza yükleyebilir ve programın içerisinde bulunan dilediğiniz şarkıyı veya müziği seçip zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

En popüler zil sesleri uygulamasında yalnızca arama size çağrı atıldığında çalan müziği değil; mesaj, bildirim ve alarm seslerini de değiştirme imkanına sahipsiniz. Müzik zil sesi yapma uygulamasındaki en sevdiğiniz ve en beğendiğiniz zil seslerini arkadaşlarınıza da gönderebiliyorsunuz.

zil-sesi-yapma-programi-indir-1 İnternetten tek tek zil sesi indirmek ve aramak yerine, bu programı indirin, içerisinde bulunan yüzlerce zil seslerini tek tek dinleyin. İstediğiniz ve beğendiğiniz şarkıyı arama zil sesi, mesaj sesi, bildirim sesi vs olarak ayarlayın.

zil-sesi-yapma-programi-indir

İçerisinde farklı, eğlenceli, komik, duygusal, electro, techno, remix, dubsteb, yabancı, slow tarzında tam zil sesi için kısa kısa parçalar bulunan zil sesleri uygulamasının içerisinde 2014 yılına ait şarkılar da bulunuyor. En iyi şarkıların bir araya toplandığı ve koleksiyon haline dönüştürüldüğü bu zil sesi programında hangi şarkıyı zil sesi yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, Sony Xperia, LG, Casper, General Mobile Discovery telefonlar ve diğer android mobil cihazların tümü için tamamen ücretsiz indirebileceğiniz zil sesi ayarlama programını indirmek ve telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -