Ana SayfaNasıl yapılır?Deezer hesap silme nasıl yapılır?

Deezer hesap silme nasıl yapılır?

- Advertisment -

Deezer, müzik alanında kuvvetli olan hizmetlerden biridir. Kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran Deezer 53 milyonu aşkın parçayla daha iyi hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Her ne kadar Deezer pek çok mobil kullanıcı için işe yarar bir araç olsa da kimileri için hayal kırıklığı olabilmektedir. Kişiler Deezer uygulamasında ödeme problemleri, beklentinin karşılanmaması gibi nedenlerle Deezer aboneliğini sonlandırma ve hesap silme yolunu tercih edebilirler. Deezer hesap kapatma işlemi geliştirici tarafından sunulan bir özelliktir ve bu yazımızdan yararlanarak Deezer hesap silmenin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Eğer Deezer Premium, HiFi, Aile veya öğrenci paketlerinden birine sahipseniz hesabınızı silmeden önce aboneliğinizi sonlandırmanız gerekir. Aboneliğinizi kapatmak için “Premium Abonelik Sonlandırma” yazımızı inceleyin. Aksi halde kredi kartınızdan abonelik devam ettiğinden aylık kesinti yapılabilir.

Deezer hesabınızı sildiğinizde otomatik olarak tüm verileriniz silinmiş olur. Geri döndürülemez bu işlem sonucunda tüm hesap ayarları, favori parçalar, oynatma listeleri, abonelikler kalıcı olarak silinir. Deezer hesabını silmek için deezer.com adresine gitmeniz gerekir. Uygulama üzerinden maalesef hesap silme işlemi gerçekleştirilemiyor.

Deezer hesap nasıl silinir?

Deezer hesabınızı silmekte kararlıysanız aşağıdaki adımları uygulayarak silebilirsiniz.

  • Deezer.com adresine gidin.
  • Kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  • Hesap ayarları’na gidin.
  • “En altta” Hesabımı sil” (Delete my account)’a gidin.
  • Şifrenizi girin ve tekrar “Hesabımı Sil” e basın.
  • Silinme işlemi sonucunda e-posta adresinize gerekli bilgiler ulaştırılacaktır.

Facebook veya Google kayıtlı Deezer hesap silme

Deezer kullanıcılara Facebook veya Google aracılığıyla kayıt olma kolaylığı sunmaktadır. Eğer hesabınızı bu şekilde oluşturduysanız ve hesap silmeyi düşünüyorsanız “Kayıt esnasında size gönderilmiş olan şifre” kullanılmalıdır. Şifrenizi hatırlamıyorsanız Deezer şifre sıfırlama sayfasına gidin.

Üçüncü parti araçlar yoluyla oluşturulmuş hesaplarda unutulan şifrelerin kurtarılması için Facebook veya Google hesabınıza ait olan e-posta adresinin girilmesi gerekir.

Deezer hesap silme sorunu ile ilgili yaşadıklarınızı yorum bölümünde ya

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -