Ana SayfaNasıl yapılır?Tiktok hesap silme nasıl yapılır?

Tiktok hesap silme nasıl yapılır?

- Advertisment -

TikTok, 2018’e damgasını vuran video editleme uygulamalarından biridir. Video ve müzik birleştirmeyi sağlayan ve bu noktada kullanıcıya pek çok kolaylık sağlayan TikTok uygulama kullanıcısı günden güne artmaktadır. İşlevselliği ve eğlence düzeyinin yüksek oluşuyla tercih edilen TikTok kimi kullanıcılar için de bir sonu ifade edebilmektedir. Eğer çeşitli nedenlerden dolayı TikTok uygulamasını kullanmamaya karar verdiyseniz, bu yazımızdan yararlanarak TikTok hesap silmenin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

TikTok ücretsiz kullanıma sahip olan ve kullanıcıya abonelik sonucunda herhangi bir ödeme çıkarmayan bir uygulama olması sebebiyle hesabınızı silmeniz sonucunda arkanızda bir iz bırakmadan silme işlemini tamamlamış olursunuz. Ancak belirtmekte fayda var ki TikTok hesabınızı sildiğinizde aynı hesap bilgileriyle tekrar erişim sağlamanız mümkün değildir. Yine uygulama içinde satın aldığınız ögeler kalıcı hesap silme gerçekleşeceğinden size iade edilmeyecektir. Son olarak kişilerle yaptığınız görüşmeler cihazınızın hafızasından çıkacaktır ancak diğer kişiler sizle yaptığı görüşmeleri görüntüleyebilecektir.

TikTok hesap nasıl silinir?

Eğer tüm bu bilgilendirmeler sonrası TikTok hesap silme adımlarını gerçekleştirmek istiyorsanız buyrun devam edelim. TikTok kullanıcılara fazla zorluk çıkarmadan uygulama içi hesap kapatma imkanı tanımaktadır. Hesabınızı silmek için aşağıdaki yönergeleri takip edin:

  • TikTok uygulamasını başlatın.
  • Profil sayfanıza gidin.
  • Sağ üst köşede bulunan — (Üç nokta) işaretine basın.
  • Gizlilik ve Ayarlar’ı seçin.
  • Hesabımı Yönet’e basın.
  • Hesabını kaldırmayı mı düşünüyorsun? (Thinking about removing your account) basın.
  • Ekranda çıkan talimatları yerine getirin.
  • Eğer mevcutsa hesap silme nedeninizi girin ve istenmesi durumunda şifrenizi girerek kalıcı hesap kaldırma işlemini tamamlayın.

TikTok’ta hesap silme sorunu mu yaşıyorsunuz? Yorum bölümünü kullanarak probleminizi çözüm almak üzere bizimle paylaşın.

- Advertisment -

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -