Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy Sim kart ve batarya nasıl takılır?

Samsung Galaxy Sim kart ve batarya nasıl takılır?

- Advertisment -

   Samsung Galaxy akıllı telefon ve phabletlerin çoğunda batarya ve sim kart cihazın içerisinde bulunur. iPhone’lardan farklı olarak batarya çıkarıp takabiliyoruz. Sim kart yerleştirmek veya çıkartmak için de yine arka kapağı açmamız gerekiyor. Eğer Samsung Galaxy S5, S4, S3 ve diğer Samsung modellerinde cihazı çalıştırmak istiyorsak telefon hattını ve bataryayı takmamız gerekir.

Samsung Galaxy Sim kart ve batarya nasıl takılır | nasıl çıkarılır?

Galaxy S modellerinde sim kart katmak için telefonun arka kapağını çıkaralım. Resimde kırmızı renkle işarelenmiş bölgeye sim kartı iterek yerleştirelim. Tabii sim kartı yerleştirmeden önce bataryayı çıkarmamız gerekiyor. Eğer sim kartı taktıysak bataryayı altın renkli noktalar ile telefonun altın renkli çizgileriyle iç içe oturacak şekilde yerleştirelim.  Son olarak telefonun kapağını cihazın üstüne koyarak kapağın yan, üst ve alt kısımlarına bastıralım.

Çözüm için 150914-3515767Batarya takma, batara çıkarma, sim kart değiştirme ile ilgili sorunlarınızı, problemlerinizi yorum kısmında dile getirebilirsiniz.

Dilerseniz Samsung Galaxy S5, S4, S3 ve Galaxy Note 3 cihazlarında uygulayabileceğiniz Sim kart ve SD Kart yerleştirmeyi videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -