Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy Google hesabı nasıl etkinleştirilir?

Samsung Galaxy Google hesabı nasıl etkinleştirilir?

- Advertisment -

Samsung Galaxy S3, S4, S5 ve diğer Samsung Galaxy akıllı telefon veya tablet modellerinde Google hesabı oluşturma işlemini geçrekleştirebilir Gmail, Google Play ve Google Plus (+) gibi uygulamaları tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Eğer internete girebiliyorsanız Google hesabı yaratmanın ardından Google uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play hesabı yaratmak ve Google Play’e giriş yapmak için öncelikli olarak akıllı cihazınızda Google’ı bulmanız gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için resim anlatımımızı uygulayabilirsiniz. Google hesabını yaratmak ve aktif hale getirmek için telefonun üst kenarından parmağınızı aşağıya doğru sürükleyerek bildirim çubuğunu açın. Ayarlar butonuna dokunarak Hesaplar’a gidin. Buradan Hesap Ekle > Google adımlarını takip edin.

150914-3515761

İşimiz bitmedi, devam ediyor. “Mevcut Hesap” ‘a basarak eğer Gmail hesabınız varsa giriş bilgilerinizi yazın. Eğer hesabınız yoksa ve yeni hesap oluşturmak istiyorsanız “Yeni Hesap” a dokunun. Ekranda çıkan talimatları takip ederek yeni kullanıcı yaratın.

Google hesabını etkinleştirmek için kullanıcı isminizi ve Google şifrenizi yazın. Onay butonu (üçgen)’e ve ardından “Tamam” a basın. Karşınıza çıkan açıklamaları okuyun ve uygulayın. İşlem tamamdır. Artık Google Play, Google + hesabınız hazır. Ana ekran tuşuna basarak bu bölümden ayrılabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -