Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S5 hafıza kartı nasıl takılır / çıkarılır?

Samsung Galaxy S5 hafıza kartı nasıl takılır / çıkarılır?

- Advertisment -

Bu yazımızla birlikte sahip olduğunuz akıllı cihaz Samsung Galaxy S5’e hafıza kartının nasıl takıldığını öğrenebilirsiniz. Galaxy S5 modellerinde hafıza kartını takmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Hafıza kartı telefonunuzda sizin için önemli olan uygulama, müzik, video ve diğer dosyaları saklar.

Hafıza kartı nasıl çıkarılır, nasıl açılır gibi sorulardan önce Galaxy S5 hafıza kartı nerede sorusunu yanıtlayalım. Samsung Galaxy S5 model cihazlarda hafıza kartı telefonun arka kapağının içerisinde yer alır. Hafıza kartını çıkarmak veya takmak için arka kapağı çıkarın. Galaxy S6’nın arka tarafı size dönük olacak şekilde çevirin. Arka kapağın sol tarafını kavrayarak ve arka kapağı yukarı doğru kaldırarak açın.

150914-3515763

Resimde görüldüğü üzere hafıza kartını üzerinde marka alt kısmında sarı renkte çipler olacak şekilde çevirin. Hafıza kartını yuvasına itin ve yerleştirin. Arka kapağı geri takın. Hafıza kartı telefonunuz tarafından otomatik olarak tanımlanacak ve kullanıma hazır biçimde açılacaktır. Telefonun hafıza kartının nasıl takıldığını öğrendik. Artık rahatça dosyalarımızı karta atabilir ya da MicroSD kartından dilediğimiz dosyayı dahili hafızaya taşıyabiliriz. Hafıza kartı ve SD kart nasıl takılır? başlıklı videodaki yöntemi S5, S4,S3 ve Note 3 cihazlar için uygulayabilirsiniz.

Bu da videolu anlatım;

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun