Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy şebeke ayarları nasıl yapılır?

Samsung Galaxy şebeke ayarları nasıl yapılır?

- Advertisment -

   Samsung Galaxy S5, S4, S3, Galaxy Note, Ace, Pocket, Neo ve diğer Galaxy cihazlarda şebeke ayarları yapılandırabilir, otomatik veya manuel şebeke ayarlaması yapabilirsiniz. Şebeke ayarları sayesinde cihazınızın operatörünü tekrardan oluşturabilirsiniz.

Samsung Galaxy şebeke ayarları nerede | nasıl ayarlayabilirim?

   Öncelikli olarak cihazınızı kilit ekranı açık konuma getirin. Telefonun üst kısmına dokunarak parmağınızı aşağıya doğru çekin. Ayarlar simgesine dokunun. Diğer Ağlar > Mobil Ağlar > Ağ Operatörleri adımlarını takip edin.  Burada telefonumuz şebeke merkezlerini aradığından bir müddet bekliyoruz ve ardından “Manuel” ya da “Otomatik” şebeki seçimine dokunuyoruz.
samsung-galaxy-s5-sebeke-ayarlari-nasil-yapilir
Manuel Seçimlerde;
   Şebekenizi seçin ve bir süre sonra eğer erişiminiz mümkünse ekranda seçili olarak gösterilecektir.
Otomatik Seçimlerde;
   Herhangi bir ekstra işlem uygulamamız gerekmiyor. Otomatik olarak seç’e basıyoruz ve sorunu hallediyoruz.Samsung Galaxy şebeke ayarlarında herhangi bir sorun ya da hata ile karşılaşırsanız yorum olarak belirtebilirsiniz. Şebeke ayarlarında probleme maruz kalan kullanıcılar bu adımları takip ederek yeni bir yapılandırma oluşturabilir. Eğer telefon şebekesi çekmiyorsa ve sinyal yoksa buradaki ayarlarınızda değişiklik yapılmış olabilir.
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -