Ana Sayfaİndirİnstasize indir (ios)

İnstasize indir (ios)

- Advertisment -

İnstagram’a fotoğraf yüklemek bazen bizi kızdırabiliyor. Özellikle iPhone kullanıcıları için dilediğimiz fotoğrafı dilediğimiz ölçülerde kesip İnstagram’a yüklemek mümkün olmuyor. İşte İnstasize indir iPhone ile dilediğiniz fotoğrafı dilediğiniz gibi kırpmak ve düzenlemek artık çok kolay.

Sürüm bilgisi: 2.9.21

İşletim sistemi: İOS 6.0 ve üzeri

Boyut: 68.4 MB

Uyumlu modeller: iOS 7.0 ve üzeri yüklü iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ve iPad modelleri

Üretici firma: Munkee Apps LLC

 

Açıklama: İnstasize’ı iPhone için indirmek size harika bir fotoğraf düzenleme deneyimi yaşatacak. İçerisinde barındırdığı onlarca özellik ile basit bir şekilde fotoğraflarınızı kırpabilir, çeşitli filtreler ve eklentiler ile düzenleyebilir ve kolay bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza özellikle İnstagram’a yükleyebilirsiniz. iTunes üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz programın özelliklerine detaylı bir şekilde aşağıda yer verdik.

Özellikleri: Telefonunuzun kamerasından ya da internet üzerinden indirdiğiniz bir fotoğrafı kırpma özelliği ile dilediğiniz boyutlarda kere şekline getirebilir ve İnstgaram’a yükleyebilirsiniz. İnstasize’ın üzerinden direk sosyal medya kısayolları mevcuttur, bu sayede düzenlemiş olduğunuz fotoğraflarınızı ve resimlerinizi direk paylaşabilirsiniz. Fotoğrafa çıkartma ekleme, caps yapmak için fotoğrafın üzerine yazı yazma ve sonra İnstagram gibi sosyal platformlarda paylaşma, fotoğrafa çerçeve ekleme, parlaklığını ayarlama ve arka plan resmi ekleme, fotoğrafları üst üste bindirme, iki resmi birleştirme ve birden fazla resim fotoğrafı kare kare yan yana üst üste koyma gibi işlemleri telefonunuzdan yapmanıza imkan tanır. Kullanıcı yorumlarına bakılacak olursa en popüler ve en güzel fotoğraf düzenleme programı ile karşı karşıyasınız.

[vc_button title=”iPhone için ücretsiz indir” target=”_self” color=”default” href=”https://itunes.apple.com/us/app/instasize-post-entire-photos/id576649830?mt=8″]

Görseller:

instasize instasizeindir1 instasizeiphone2

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -