Ana SayfaİncelemeNote 5'in kalemi ile neler yapılabilir inceledik

Note 5’in kalemi ile neler yapılabilir inceledik

- Advertisment -

Samsung akıllı telefon modelleri arasında yer alan Galaxy Note5 özellikleri bakımından en çok tercih edilen ve satılan modelleri arasında bulunmaktadır. Hem özellikleri hem de kalemiyle beraber dikkat çeken bir uyuma sahip, 2016 piyasasında yer alan bu model herkesi şaşırtacak teknolojik bir kolaylık sunmaktadır.

Samsung Markası

Markalar arasında Samsung dünyanın en iyilerin arasında yer alarak, sektörde kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Ayrıca tasarımları ile bu özelliğini devam ettirecek olan firmalar arasında bulunmaktadır. 1990 yıllarında piyasada kendisinden daha fazla söz ettirmesinin yanı sıra ürünlerinde hem kalite hem de performans olarak ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. İleri teknoloji ürünlerinin yanında en dayanıklı ve kaliteli hizmet bakımından zirvede olmak isteyen, rakipleriyle kıyasıya mücadele eden Samsung elektronik aletler konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Güney Kore merkezli bir şirkettir ve dünyada ilk sıralarda rekor satışlar kırarak dikkatleri üstlerine çekmektedir.

Samsung Galaxy Note5 Özellikleri

Samsung akıllı telefonları arasında Galaxy Note5 özellikleri bakımından işletim sistemi Android yapılı olması ve 1440×2560 çözünürlüğü ile de dikkat çeken bir telefon olmaktadır. Kamer özelliği arasında ön kamera 5 megapiksel, arka kamera ise 16 megapiksel olmasıyla dikkat çeken bir sistem yer almaktadır. 2016 yılının akıllı telefon sektörü bakımından en üst seviyede yer alan telefon modellerinden biri olması ve birçok özelliğiyle farklı markaların da dikkatini çekerek özelliklerini almak istemesiyle de Galaxy Note5 kendisinden söz ettirmektedir.

SamsungGalaxy Note5 Kalem Özellikleri İçinde Neler Yer Almaktadır?

SamsungGalaxy Note5 modelini diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliği S Penstylus kalemi ile kolaylık sağlamaktadır. İşlevleri açısından en iyiler arasında ve en üst seviyede tasarlanmış olan kalemle Samsung farklılık yaratarak piyasada yüksek teknolojik ürünlerini göstermeye devam etmektedir. SamsungGalaxy Note5 kalemi özelliklerinde temassız komut ekranının çıkmasıyla görev notu, akıllı seçim, ekran notu ve S not, kısayol ekleme seçenekleriyle belirgin bir şekilde kalemi yerinden çıkardığınız gibi ekranda da bu özellikler çıkmaktadır. Samsung kullanıcılarının kolaylıkla işlerini halledebilmesi için tasarımı yapılmış olmasıyla, uygulama olarak hem yazı yazmanızı hem de çizim yapmanızı sağlanmaktadır. Dizayn olarak Note5 ile uyumunun olmasıyla elinize aldığınız hem telefonu hem de kalemi rahatça tutabilmektesinizdir.

Ekstra dayanıklı cam ekranıyla en iyi teması yakalayarak kalemin çıktığı sıradaki temassız komut etkinleşerek sizden komut vermenizi beklemektedir. Tek seferde ihtiyacınız olan ve kalemle daha rahat gerçekleştirebileceğiniz görevleri yapmanızı sağlayarak, ihtiyaç duyduğunuz seçenekleri karşınıza çıkartır. Seçenekler arasında önemli notlarınızı karalama veya işaretleme yaparak kaydedebilme özelliği bulunmaktadır. S not seçeneğinde taslak kaydı, şekil ve formül tanıma, şemaları ve tabloları kolayca oluşturup yönetebilme, fikir taslağı oluşturabilme ve S not widget’ini ana ekrana ekleme yaparak dokunduğunuz taktirde hem notunuzu görüntüleyebilir hem de notunuza düzenleme yaparak değişiklikleri kaydedebilmektesinizdir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -