Ana SayfaAndroidTwitter videoları nasıl indirilir?

Twitter videoları nasıl indirilir?

- Advertisment -

Video izlemek isteyen kullanıcıların en çok ziyaret ettiği mecralardan biri Twitter. Ücretsiz hizmet veren Twitter uygulaması kullanıcıların video yüklemesine ve video izlemesine izin veriyor, ancak bazı kısıtlamalara da sahip. Maalesef videodan direkt olarak video indiremiyoruz. Twitter belki de bunu trafikten tasarruf etmek ve kullanıcı gizliliğini kısmen de olsa sağlamak istiyor. Bu can sıkıcı bir durum gibi görünüyor olsa bile bir çözümü var. Twitter’dan telefona video indirmenin bir kısa yolu var ve galerinize Twitter’da defalarca seyrettiğiniz, kaydetmek istediğiniz videoları hızlıca yüklemeniz mümkün.

Bu başlık altında Twitter’da paylaşılan videoları indirmenin yolunu paylaşıyoruz. Uygulayacağınız bu yöntem oldukça kolaydır ve herkesin yapabileceği düzeydedir. Twitter videolarını indirmenin yolunu öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Twitter’dan telefona veya tablete video indirmek hem Android hem de iOS cihazlarda mümkündür. Twitter videosu indirmenin yolu olarak bir web siteye bağlanmayı ve onun aracılığıyla indirme yapmayı anlatacağız.

Twitter videoları nasıl indirilir?

  • Twitter uygulamasını başlatın veya tarayıcıdan twitter.com’a gidin.
  • Kullanıcı bilgilerinizi girin ve giriş yapın.
  • İndirmek istediğiniz Twitter videosuna gelin.
  • Seçeneklerden URL Kopyala’ya basın.
  • Oluşturulan link hafıza kaydedildi. Şimdi yapmamız gereken tek şey onu yapıştırmak.
  • twittervideodownloader.com adresine gidin.
  • Arama çubuğuna linki yapıştırın.
  • Download (İndir) butonuna tıklayın.
  • Açılan pencerede “Download Video” ya basın.

İndirme yapamıyorum sorunu: Twitter’dan video indirirken bu yöntemi kullandığınızda sonuç alamıyorsanız farklı bir adım izlemeniz gerekebilir. Açtığınız sitede video oynatılırken ekranın sağ alt kısmında yer alan üç nokta üst üste butonuna bastığınızda çıkan seçeneklerden “İNDİR”e basmanız çözüm olacaktır.

Hem bilgisayardan hem de telefon veya tabletten erişerek Twitter videolarını cihaza indirmenin yolu olarak bu yöntemi kullanabilirsiniz. Yaşadığınız problemlere dair bilgi almak için yorum bölümüne yazın.

Whatsapp uygulamasında gelen sesli mesajları gizlice dinlemenin bir yolu bulunuyor. Size gelen mesajı kimselere duyurmadan dinlemek için yazımızı inceleyin.

Whatsapp sesli mesaj gizlice nasıl dinlenir?

Brain Focus uygulaması ile günlük yaşamda yapacaklarınızı sıraya koyun. Pomodoro tekniğini kullanarak hayatınızı verimli bir şekilde sürdürün. Detaylar için yazımızı inceleyin.

Brain Focus – Zaman Yöneticisi indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun