Telefon görüşmeleri kayıt etme uygulaması (iOS ve Android)

-sponsor-

Bugün sizlere iOS tabanlı iPhone 5S, iPhone 4S ve iPhone 3S ile Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper, General Mobile, Sony Xperia cihazlarında yapılan telefon görüşmelerini bilgisayara, telefona veya farklı veri depolama araçlarına yüklemenizi sağlayan telefon görüşmesi kaydetme uygulaması tanıtacağız.

Öncelikli olarak Android tabanlı telefonlarda çalışan ACR uygulamasına değinelim. Hem sizin gönderdiğiniz çağrıları hem de karşı taraftan yapılan telefon aramalarını kaydetmenizi sağlayan ACS görüşme kayıt uygulaması son derece kullanışlı bir arayüze ve basit bir tasarıma sahip olduğundan, sizi hiç yormuyor. Telefon görüşmelerini uzunluğu, süresi, dakikası fark etmeksizin istediğiniz boyutta kayıt altına alabiliyorsunuz.

telefon-gorusmesi-kaydedici-kaydetme-acr-call-recording-download-free-indir-3

Kendine slogan olarak Google Play marketteki en iyi ses kayıt programı açıklamasını seçen ACR uygulaması sayesinde çift taraflı ses kayıt işlemi yapabiliyorsunuz. Ancak bazı telefon modelleri çift taraflı yani hem sizin sesinizi hem de başka birinin sesini kaydetme özelliğine sahip olmadığından yalnızca sizin sesinizi kaydedebilir.

ACR telefon konuşmalarını kaydetme uygulaması başka özelliklere de sahip. Telefonunuza kaydedilen telefon konuşmalarını şifreleyebiliyorsunuz. Birden fazla kayıt formatı uygulayabiliyorsunuz. Dropbox ve Google Drive ile entegre edildiğinden bu iki platformda ses kayıtlarını rahatça kayıt altında tutabiliyor ve depolayabiliyorsunuz. Kayda ister yaptığınız ayarlamalarla otomatik isterseniz manuel olarak başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz kayda gecikmeli olarak başlayabiliyorsunuz. (Süresi uygulama içerisinde ayarlanabiliyor.) Yine uygulama içerisinde isterseniz kayıt altına alınacak numaraları otomatik olarak seçebiliyor ya da tam tersi olarak kayıt altına almayı devre dışı bırakabiliyorsunuz. ACR uygulamasını apk’siz buradan indirebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz ve son derece profesyonel bir hizmet veriyor. İnternette Full APK şeklinde hiç arama yapmanıza gerek yok.

telefon-gorusmesi-kaydedici-kaydetme-acr-call-recording-download-free-indir-2

iPhone telefonlar için iTunes mağazasından indirilebilen görüşme kaydı uygulamasının adı ise Call Recorder. İngilizce olmasına rağmen son derece basit bir kullanıma sahip. Tıpkı ACR’de olduğu gibi Call Recorder telefon konuşma kaydedici uygulamasıyla arkadaşınızla, eşinizle, sevdiklerinizle yaptığınız konuşmaları kayıt altına alabiliyorsunuz. iOS işletim sistemli ses ve telefon görüşmesi kaydetme uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Not: ACR uygulaması Türkçe dilinde sorunsuz bir şekilde, ücretsiz olarak kullanılabilir. iPhone için geçerli olan Call Recorder kayıt uygulaması ise uygulama içi satın alma seçenekleri sunabilir.

Not2: Aldığınız ses kayıtlarının karşı tarafa bildirilmemesi ve gelecekte aleyhine kullanılması durumunda başınıza dert olacak şekilde yasal yollara başvurabileceğini unutmayın. Konuşmasını kayıt altına aldığınız kişinin bu durumdan muhakkak haberi olmalı ve tarafınızca kişiye beyan edilmelidir.

 

2 Yorumlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz