Ana SayfaAndroidBatarya tasarruf uygulamasi indir (Android)

Batarya tasarruf uygulamasi indir (Android)

- Advertisment -

LeanDroid uygulaması Android işletim sistemli tablet ve telefonlar için son derece kullanışlı olan şarjımızın daha uzun gitmesini ve gün içerisinde mobil cihazlarımızı daha fazla kullanmamızı sağlayan bir batarya tasarruf uygulamasıdır. Telefonunuzla çok sık işlemler yapıyorsanız ve bataryanın şarjı size yetmiyorsa LeanDroid uygulaması tam size göre.

Ücretsiz olarak indirilebilen; indiren kullanıcılar tarafından beğenilen ve telefonun daha az şarj tüketmesini sağlayan uygulama sayesinde telefonun şarjı tüketme noktasında zirvede olan wifi, internet bağlantısı, 3g gibi telefon içi uygulamaları daha fazla kullanabileceksiniz. Normalde şarjınız 4 saatte bitiyorsa LeanDroid bu süreyi en az yüzde 20 arttırarak bu süreyi neredeyse 5 saate çıkaracak.

Pil ömrünü arttırmanın yolları şeklinde yaptığınız araştırmalar eğer size sonuç vermiyorsa LeanDroid uygulamasını sizlere tavsiye ediyoruz. Önerdiğimiz bu uygulama ile birlikte özellikle internet bağlantısı başta olmak üzere telefonun arka planında çalışan uygulamaları deaktif ederek tasarruf sağlayabilirsiniz. Diyelim ki internette dolaşıyorsunuz ve mola vermek istediniz. Uygulama internet kullanmadığınızı fark ediyor ve bağlantıyı devre dışı bırakarak Wi-fi’in şarj tüketmesinin önüne geçiyor. Sessiz çalışan ve size rahatsızlık vermeyen; kullanımı basit bir arayüze sahip olduğu için son derece kolay olan bataryadan tasarruf etme uygulamasını indirmek istiyorsanız Android işletimli cihaza sahip olmanız şart. Samsung Galaxy, HTC, LG, Android Tablet, Sony Xperia, Casper Via, G.M Discovery ve diğer android cihazlar için telefonun pil ömrünü uzatma programını indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -