Ana Sayfa Etiketler Telefon

telefon ile ilgili içerikler.


Karakalem efekt uygulaması indir

Pencil Sketch, Windowsphone,iOS ve Android telefon veya tablet için ücretsiz olarak hizmet veren fotoğraflarınızı karikatür ya da karakalem çizimlerine dönüştüren bir uygulamadır. İçerisinde 14 farklı uygulanabilir efekt barındıran Karakalem efekt verme programı sayesinde fotoğraflarınızı tıpkı kalemle çizilmiş, gerçeğe yakın şekilde yeniden işleyebilirsiniz. Gerçek karakalem çalışmaları gibi pek başarılı değilse bile etkili sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

karakalem-efekt-uygulamasi-mobilkaynak-1


Harika Sketchler oluşturmanızı sağlayan ve dönüştürdüğünüz(converte) resimleri telefonunuza kaydetme imkanı da tanıyan uygulamada 7 skeç ve 7 karikatür efektini kolay bir şekilde orijinal çektiğiniz resimlere, selfielere uyarlayabiliyorsnuz. Bunun yanında hazırladığınız ve düzenleyip efekt ayarı yaptığınız uygulamayı kesip, kırpabilir, ters ya da düz yapabilir, hatta yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ortaya çıkan fotoğraflarınızı da Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği veren uygulama efekt vermek ve fotoğraf düzenlemekten hoşlanan kullanıcılar için güzel ve kaliteli bir uygulama.

Android işletim sistemli telefon veya tablet için Pencil Sketch, karakalem efekti verme uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Eğer iOS işletim sistemli iPhone veya iPad’e sahipseniz Karakalem efekt programını ücretsiz indirmek ve yüklemek için buraya dokunun. Son olarak Nokia Lumia Kullanıcısı iseniz Windowsphone için uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Android ses yükseltme uygulaması indir

1

Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz ve telefonunuzun sesi az çıkıyorsa  Volume Booster uygulaması sayesinde telefonun sesini arttırabilir, daha yüksek seste müzik dinleyebilir ya da zil sesinizin daha yüksek çıkmasını sağlayabilirsiniz. Google Play Market’te ücretsiz olarak hizmet veren ses arttırma uygulamasını indirerek çok az sesi çıkan ya da sesini duymakta zorlandığınız Android telefonunuzun ses seviyesini bu yardımcı programla arttırabilirsiniz.

ses-yukseltme-programi-uygulamasi-indir-android

Örneğin yolda müzik dinlemek istiyorsanız ve sesi az çıkıyorsa telefonunuza yüklediğiniz Volume Booster uygulamasını çalıştırarak duymama sorununun önüne geçiyorsunuz. Yalnızca zil sesi, alarm ve müzik çalarda değil telefon görüşmesi yaparken de az  çıkan sesi arttırabiliyorsunuz. Mesela arkadaşınızla konuşurken karşı tarafın sesini duyamıyorsanız,gitmiyorsa, çok az ses geliyorsa bunun pek çok nedeni olabilir, kullandığı telefon modeli, sinyal seviyesi vs ses kısıklığına yol açabilir ancak Volume Booster (Ses yükseltme) uygulaması sayesinde bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Zil sesininiz az çıkıyorsa, bildirim sesi, alarm sesi, telefon görüşmesi sesi, müzik çalar sesini duyamıyorsanız ya da az duyuyorsanız Volume Booster’den faydalanabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi Android işletim sistemli mobil cihazlarda (telefon ve tablet) sorunsuz çalışan ses yükseltme uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Alarm sesini duymuyorum diyenler için de ilaç gibi gelecek uygulamadan faydalanın.

Not: Volume Booster, ses yükseltme uygulamasının Apk sürümü bulunmamaktadır.

Telefon için aydınlatıcı çakmak yakma uygulaması indir

1

Zippo Lighter uygulaması zippo çakmaklardan hoşlanan ve bir benzerinin telefonda bulunmasını isteyen kullanıcılar için son derece eğlenceli bir uygulamadır. Zippo çakmağının kendine has olan sönmeyen yapısı, bu çakmağın sevilme nedenlerinin en başında geliyor.

Uygulamanın amacı telefonu aydınlatabilen bir lamba olarak kullanabilmek. Bunun yanında çeşitli zippo modellerinin bulunduğu uygulamada farklı zippo çakmaklarını deneyerek görüntülerine ve şekillerine bakabiliyorsunuz. Uygulama o kadar gerçekçi ki aydınlatma veya fener uygulamasını aratmayan Zippo Lighter ile çakmağı yaktığınız gibi dokunmatiği kullanarak aynı şekilde ortamı aydınlatabiliyorsunuz.

zippo-aydinlatma-fener-uygulamasi-en-iyi-kaliteli-indirilen-cok-yukle-2

iPhone,iPad ve Android işletimli sisteme sahip telefon veya tabletler için ücretsiz olarak indirebileceğiniz en kaliteli uygulamalar arasında yer alan Zippo çakmak ile aydınlatma uygulaması telefonunuzun sensör özelliğini kullanarak çalışıyor. El hareketlerinizi tanıyor ve telefonunuzu salladıkça alev ona göre yön alıyor. Ekran parlaklığını daha fazla arttırabilmek ve yükseltmek için de alternatif bir uygulama olan Zippo Lighter belki de mağazada bulunan en ilginç ve farklı uygulamalardan birisi. Arkadaşlarınıza şaka yapmak için de kullanabileceğiniz uygulamayı Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile ,Casper Via ve diğer Android tabanlı telefon veya tabletlere indirebilmek için buraya tıklayın. Eğer iOS işletim sistemli bir cihaza sahipseniz fener veya aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz programı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

Not: Zippo Lighter uygulamasının Nokia Symbian, Blackberry ve Windowsphone işletimli Nokia Lumia için uygun sürümü bulunmamaktadır.

Telefonum Whatsapp’ı destekliyor mu?

Whatsapp dünya çapında en çok kullanılan ve indirilen anlık mesajlaşma ve sohbet etme uygulamalarının başında gelir. Android, iOS, Blackberry, Windowsphone ve Symbian işletim sistemlerinde çalışan Whatsapp uygulamasındaki tek eksiklik Symbian işletim sistemli bazı Nokia telefon modellerinin Whatsapp’ı desteklememesidir.

Sahip olduğunuz symbian işletim sistemli Nokia veya Sony Ericsson marka cihazınızın Whatsapp ile uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer Whatsappp uygulaması telefonunuz tarafından destekleniyorsa Whatsapp uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Acaba Whatsapp benim telefonum tarafından destekleniyor mu? Kasma donma yapar mı? Telefon vatsabı kaldırır mı? gibi sorularınızın yanıtını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın. Yönlendirileceğiniz Whatsapp orijinal sitesinden telefonunuzun uyumluluk sorunu olup olmadığını, güncel sürümünü indirip indiremeyeceğinizi ve telefonunuza yükleyip yükleyemeyeceğinizi öğrenin. Yukarıdaki özellik Nokia S60 Symbian modelleri için geçerlidir. Eğer sahip olduğunuz telefon Symbian S40 kategorisine giriyorsa buraya tıklayın.

Okul öncesi oyunlar uygulaması indir (iOS, Windowsphone)

0

GS Preschool Games, Okul Öncesi Oyunlar uygulaması henüz okula gitmeyen çocuğunuz ya da kardeşiniz için son derece faydalı olabilecek bir yazılımdır. İçerisinde farklı oyunlar barındıran küçük çocuklarınız, kardeşleriniz, minik akrabalarınız için eğitici ve öğretici olan GS Preschool uygulamasında toplam 20 adet oyun bulunuyor.

cocuk-oyunlari-uygulamasi

Genellikle okula başlamamış (3,4,5,6 yaş) çocuklara hitap eden uygulamada çocuklarınıza hem birden fazla bilgiyi öğrenebilir hem de onların eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çocuğu eğitebilmeniin en kolay yolu, bilgiyi ilgi çekici bir şekilde vermek. İşte bu uygulama da bunu amaçlıyor. Çocuğunuzu güldürüyor, sevindiriyor ve aynı zamanda renkleri, şekilleri öğretiyor. Rakamları ve alfabeyi öğreniyor… Çeşitli boyamalar yaparak zihnindeki renk paletini genişletiyor.

cocuk-oyunlari-uygulamasi-2

Okul öncesi çocuğunuz için indireceğiniz uygulamada kazanmak ya da kaybetmek gibi bir durum yok. Yani uygulamada çocuğunuzun morali hiçbir şekilde bozulmayacak. Hem öğrenecek hem de eğlenecek. Ayrıca dünyanın en popüler çocuk oyunları uygulamasından biri olan GS Preschool oyunu yabancı kaynaklı olduğundan çocuğunuza erken yaşta İngilizce öğretme şansına da sahipsiniz.  Şimdilik iOS ve Windowsphone işletim sistemli iPhone, iPad tablet, Nokia Lumia için indirilebilen çocuk eğitme uygulaması indirmek istiyorsanız iOS için buraya, Windowsphone işletim sistemi için buraya tıklayın. Uygulamanın Android ve Apk sürümü bulunmamaktadır.

 

 

Fenerbahçe marşları uygulaması indir

0

Fenerbahçe Marşları Uygulaması, Fenerbahçe Kulübü taraftarları için hazırlanmış bir yazılımdır. Fenerbahçe Spor Kulübü için özel olarak yazılmış şarkıları barındıran uygulama Fenerbahçe fanatikleri ve takımını canı gönülden sevenler son derece güzel bir uygulama.

İçerisinde 5 adet marş barındıran uygulama sayesinde internet Fenerbahçe marşları indirmenize gerek kalmayacak. Eğer gerçekten tam bir fanatik olduğunuzu düşünüyorsanuz program sayesinde şarkıları zil sesi yapabilirsiniz. Telefonunuz her çaldığında Fenerbahçe Marşı’yla çevrenize nam salarak ve diğer takım taraftarlarını delirterek telefonunuzu kulağınıza götürebilir, içinizden kıs kıs gülebilirsiniz. (Yok daha neler.)

Sarı-Lacivertli temasıyla ve basit kullanımıyla son derece hoşunuza gidecek uygulama ile Fenerbahçe marşlarını bedava, ücretsiz indirme, yükleme, mp3 formatına dönüştürme gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Android işletim sistemlerde kullanılabilen ve ücretsiz olarak yüklenen uygulamayı mağazadan indirmek ve telefonunuza kurmak için buraya tıklayın.

Fenerbahçe Marşları uygulaması içerisinde bulunan taraftar şarkıları;

  • Fenerbahçe Marşı – Athena
  • Sarının Yanına Lacivert Koyduk
  • Yaşa Fenerbahçe
  • 100. Yıl Marşı – Kıraç
  • Mevsimler Gelip Geçse de

Texas Holdem Zynga Poker uygulamasını indir (iOS, Android)

0

Texas Holdem Zynga Poker, Facebook üzerinden de oynanabilen dünyanın en büyük online poker oyunlarından biridir. Her gün yaklaşık 100 binden fazla çevrimiçi oyuncu barındıran ve 100’den fazla Online gazinosuyla muhakkak boş masa bulup keyifle Poker oynayabileceğiniz bir platformdur.

İsterseniz doğrudan bağlantı sağlayabilir, dilerseniz Facebook üzerinden bağlanıp Poker’e devam edebilirsiniz. Kaliteli bir poker oyunu arıyorsanız Zynga Poker tam size göre. Chip satın alma servisi de bulunan Zynga Poker’de dilediğiniz kadar chip satın alabiliyorsunuz. Tabii gerçek para karşılığında.

Oyun tarafından yasaklandı ancak kazandığınız chipleri başka kullanıcılara da satabilirsiniz. Çünkü adeta bunu işe, kazanç kapısına çeviren insanlar var. Kolay yoldan para kazanmak istiyorum, kumarda kendime güveniyorum diyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz. (Not: Hiçbir şekilde sizi kumara teşvik etmek istemeyiz. Ancak gerçekçi davranmak gerekiyor.)

iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için indirebileceğiniz Zynga Poker uygulamasını İphone telefondan veya iPad tabletten oynamak istiyorsanız buraya tıklayın. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile Discovery, Casper Via tablet ve telefonlar için Zynga Poker uygulamasını ücretsiz ve bedava olarak indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Zynga Poker’i kurun, yükleyin. Poker heyecanına katılın.

Galatasaray Marşları uygulaması indir

0

Tuttuğun takımın ruhunu telefonuna da taşımak istiyorsan Galatasaray Marşları uygulamasını artık mobil cihazında tutabilirsin. Fanatik Galatasaraylılar için hazırlanan Galatasaray Marşları uygulaması sayesinde dilediğiniz yerde takımınızın marşlarını dinleyebilir, takıma olan bağlılığınızı bir kat daha arttırabilirsiniz. Marşları dinleyebilmek için yapmanız gerek tek şey uygulamayı Android işletimli cep telefonunuza indirmek.

galatasaray-marslari-mp3-indir-dinle-uygulama-android-2

İnternet bağlantısı gerektirmeyen Galatasaray marşlarının tamamını bünyesinde barındıran uygulama ile takımınız için yapılmış müzikleri kesintisiz olarak dinleyebileceksiniz. Galatasaray marşları uygulamasının size özel bir güzelliği daha bulunuyor. Bütün marşları içeren uygulama ile dinlediğiniz Galatasaray için yapılmış şarkıları zil sesi yaparak daha gün içerisinde aldığınız telefon çağrılarıyla daha fazla duyabilir, takımınızla daha fazla bütünleşebilirsiniz.

Son derece basit bir arayüze ve Galatasaray takımının ruhunu ortaya koyan ve arka planında HD Wallpaper (Yüksek kalitede duvarkağıtları) bulunduran uygulamayı bir Galatasaray hayranı olarak daha çok seveceksiniz. Telefonunuza Galatasaray marşları indirmenize gerek duymadan, uygulamayı açın ve dilediğiniz şarkıyı dinleyin, zil sesi yapın. Mp3 indirme zahmetine hiç girmeden, takımınızın tüm marşlarını uygulama ile beraber otomatik olarak indirebilecek ve internete ihtiyaç duymadan dinleyebileceksiniz.

Galatasaray Marşıları uygulamasının içerisinde yer alan bazı eserler:

Kalbimdesin her zaman

Kalplerde yıldız

Çıldırın Çıldırın

Ölüm Varmış Korku varmış

Şereftir seni sevmek,

Aslolan Galatasaray

Queen – We are the champions

Android işletim sistemli telefon veya tabletinize indirebileceğiniz Galatasaray marşları uygulamasında Galatasaray kulübü için hazırlanmış en popüler, en çok beğenilen ve indirilen; sizi ateşleyecek, ruhunuzu kabartacak besteler bulunuyor. Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Sony Xperia ve diğer Android tabanlı cihazlara Galatasaray marşları uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Uygulamanın apk sürümü bulunmamaktadır. Verdiğimiz indirme linki sizi Google Play sanal uygulama mağazasına yönlendirecektir.

Android ve iOS için Radyo Müzik dinleme uygulaması indir

0

Radyo müzik, yabancı müziği sevmeyen yalnızca Türkçe müzik dinlemekten hoşlanan kişiler için hazırlanmış popüler bir radyo dinleme uygulamasıdır. Tablet ve telefonlar için geliştirilen Radyo Müzik uygulamasında yeni çıkan hit parçalar, Türküler ve Türkçe’ye dair bütün müzik çalıyor.

Türkçe popun ve Rock müziklerinin hit ve en son çıkan müziklerinin paylaşıldığı Radyo müzik uygulamasında sizin rahatınız ve mutluluğunuz için özel bir çaba sarf edilmiş. Bağlantınızın iyi olmadığı durumlarda bile en iyi hizmeti veren, radyo çekmiyor derdine çözüm üreten uygulama geliştiricileri sayesinde artık yepyeni müziklerle buluşuyoruz.

radyo-en-iyi-dinleme-uygulamasi-mobil-telefona-indir-android-samsung-htc-lg

Yalnızca müzik değil, müzik haberleri, sanatçılar, albümler hakkında da farklı bilgiler veren ve bizleri hiç sıkmayan radyo uygulamasını indirin, siz de müziğin keyfini bambaşka bir boyutta yaşayın. Hem Android hem de iOS tabanlı işletim sistemleri için indirebileceğiniz Radyo Müzik uygulamasının dinlediğiniz şarkıyı beğenme, sosyal medyada paylaşma, Top 10 listesine erişme gibi size özel hizmetleri bulunuyor.

radyo-en-iyi-dinleme-uygulamasi-mobil-telefona-indir-ios-iphone

Samsung, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Casper Via ve diğer android işletimli telefon veya tabletler için Radyo müzik uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Eğer iOS işletimli bir cihaza sahipseniz Apple iPhone veya iPad için uygulamayı buradan ücretsiz olarak edilebilir, aygıtınıza yükleyebilirsiniz. Popüler müzik dinleme uygulaması arayışına son. Eğer müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız ve yalnızca Türkçe parçaların çaldığı bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Radyo Müziği sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. Eminiz ki bizler gibi programı sizler de çok beğeneceksiniz.

Yalan makinesi oyunu indir

Yalan makinesi oyunu, Android; iOS ve Windowsphone platformlarında oynanabilen ücretsiz ve eğlenceli olan yalan testi uygulamalarından bir tanesidir. Arkadaşlarınızın yalan söyleyip söylemediğini anlamınızı sağlayan aslında şakaya dayalı olan yalan testi oyununda sorular hazırlıyorsunuz ve arkadaşlarınıza bu soruları sorup cevap istiyorsunuz.

Eğer yalan söylerse güya dedektör yalan söyledin şeklinde ötüyor. Doğru söylerse yeşil ışık çıkıyor ve yalan makinası testinden başarıyla geçiyor. İstediğiniz soruyu sorabildiğiniz yalan makinesi uygulaması telefonda fazla yer kaplamıyor. Tablette de çalıştırılabilen uygulama farklı ve ilginç uygulama arayışında olanlar için faydalı olabilir.

En iyi yalan makinesi oyunlarından biri olan ve alanında en çok indirilen oyunlardan biri olan Lie Detector uygulamasını Yalan Dedektör’ü şeklinde de çevirebiliriz. Android işletim sistemli telefonlar için yalan makinesi oyununu indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Eğer Nokia Lumia kullanıcısı iseniz uygulamayı Windowsphone için indirmek ve telefonunuza ücretsiz yüklemek için buraya tıklayın. iOS tabanlı iPad veya iPhone kullanıyorsanız yalan makinasını kurmak için screen320x480tıklayın. Oyunun sitemizde apk indirmek için sürümü bulunmamaktadır.