Ana SayfaNasıl yapılır?Spotify giriş yapma sorunu çözümü

Spotify giriş yapma sorunu çözümü

- Advertisment -

Spotify, hesap oluşturmayı ve giriş yapmayı gerektiren milyonlarca kullanıcı barındıran müzik dinleme platformudur. Spotify’a giriş yaparak dilediğiniz kategoride istediğiniz müziğe ulaşabilir, Spotify’in sunduğu yüksek deneyimden faydalanabilirsiniz. Spotify hesabım var ve giriş yapamıyorum diyorsanız işler değişir elbette. Bu yazımızdan faydalanarak Spotify giriş yapma sorununa çözüm bulabilir, size sunduğumuz yöntemleri deneyerek unutulan şifreyi bulma, Facebook üzerinden Spotify hesabını bulma, hesap sıfırlama yoluyla giriş yapma gibi metotları gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify hesabına giriş yapabilmek için iki şarttan biri gerçekleştirilmelidir. Bunlardan birincisi e-posta hesabınız olmalıdır ve bu hesapla giriş yapılmalıdır. İkinci olarak Facebook ile giriş yapılmalıdır.

E-posta adresimi nasıl bulurum?

Spotify giriş yapmada sorun yaşayan kullanıcılar e-posta bulma adımından faydalanabilir. Bunun için şifre sıfırlama formuna gidin. Spotify’a kaydolurken kullandığınızı düşündüğümüz e-posta adresinizi girin. Sıfırlamanın gerçekleşmesi durumunda e-posta adresinize gelen sıfırlama bağlantısını kullanarak yeni şifre oluşturun. Hesabınıza giriş yapın. E-postayı görüntülemek için “Tüm postalar, Gelen Kutusu ve Spam klasörlerine” bakın.

Facebook ile giriş yapma

Spotify Facebook ile giriş yapmaya imkan tanımaktadır. Spotify hesabı oluşturmada Facebook uygulamasından faydalandıysanız ayarlar üzerinden bunu hörüntüleyebilirsiniz. Facebook uygulamasını başlatın ve giriş yapın. Ayarlar > Uygulamalar’a gidin. Burada “Spotify’ı” görüyorsanız öncesinde Spotify-Facebook bağlantısı kurulmuş demektir.

Konu ile ilgil diğer sorular

E-posta adresim Spotify’da kayıtlı değil, ne yapmalıyım?
Spotify
‘ın e-posta adresi olmadan çalışması mümkün değildir. Facebook uygulamanızla öncesinde giriş yapıp artık silinmiş olan Facebook hesabınız nedeniyle giriş yapamıyorsanız konuyu Spotify ekibi ile irtibata geçerek arz edebilirsiniz. (İletişim formu)

Spotify hesabım kapatıldı, nedeni nedir? iletişim formunu
Spotify dolandırıcılık, iade gibi durumlardan hesabınızı kapatmış olabilir. Bunun yanında ödeme problemleri sebebiyle de Spotify hesabınıza giriş yapamama sorunu meydana geliyor olabilir. Bunun için kullanarak Spotify’a hesabın sahibi olduğunuzu kanıtlayarak iletişime geçin.

Aşağıda Spotify hesap bulmaya yönelik adımlar bulunuyor. Yazımızı inceleyerek Spotify’da kayıtlı hesabı bulmanın yöntemlerini görüntüleyebilirsiniz.

Spotfiy hesabımı nasıl bulurum?

Spotify öğrencilere %50 indirim sunuyor. Yazımızı incele, gerekli istekleri yerine getir ve hızlıca Spotify Premium üyeliği oluştur. Hesabı üniversite boyunca yarı fiyatına kullan.

Öğrenciler için Spotify Premium nasıl alınır?

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -