Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S4 zil sesi nasıl ayarlanır?

Samsung Galaxy S4 zil sesi nasıl ayarlanır?

- Advertisment -

Size arama yapıldığında, çağrı esnasında çalan zil sesini değiştirebilir, dilediğiniz zil sesini ayarlayabilirsiniz. Zil sesi ayarlarken ister cihazın kendine ait melodilerini isterseniz kendi istediğiniz herhangi bir şarkıyı zil sesi yapmak mümkün. Samsung Galaxy S4 kullanıcıları için hazırladığımız bu yazıda zil sesi nasıl ayarlanır, kendi zil sesi müziği yapma, zil sesi ayarlama gibi başlıklara değineceğiz. Zil sesinin nasıl ayarlandığını görmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

İlk önce Zil Sesleri bölümünü bulmamız gerekiyor. Bildirim çubuğunu veya Uygulamalar menüsünü kullanarak Ayarlar‘a gidelim. Cihazım > Ses > Zil Seslerini açalım.

İkinci ve son olarak zil sesi seçmek için; Telefonun standart zil seslerini kullanmak istiyorsanız dinlemek istediğiniz zil seslerine basın. Eğer kendi istediğiniz herhangi bir şarkıyı veya müziği zil sesi yapmak için Ekle’yi kullanın. Ekleye bastığınızda dosya klasörü açılır ve buradan dilediğiniz şarkıyı ekler. Eğer zil sesi hazırsa Tamam’a basarak çıkış yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 zil sesi ayarları ile ilgili sorun veya hataları yorum bölümünde yanıtlanmak üzere dile getirebilirsiniz. Teşekkürler.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun