Ana SayfaNasıl yapılır?iPhone'da Whatsapp hesabını silme nasıl yapılır?

iPhone’da Whatsapp hesabını silme nasıl yapılır?

- Advertisment -

iPhone’da Whatsapp uygulaması kullanıyorsanız hesabınızda aktif olarak mesajlaştığınız ve sohbet ettiğiniz gibi whatsapp hesabınızı silebilir, kalıcı bir şekilde Whatsapp hesabınızdan kurtulabilirsiniz. iOS işletim sistemli iPhone modellerinde Whatsapp uygulamasındaki numaranızla bağlandığınız profilinizi silmek ve kaldırmak için yapmanız gereken işlemlere göz atmak için aşağıya bakalım. Whatsapp’ın nasıl silineceğini öğrenelim.

Peki, Whatsapp hesabını silersek nelerimiz gider?

Eğer Whatsapp hesabınızı silmek isterseniz arkadaşlarınızın listesinde görünmezsin. Kullandığınız tüm Whatsapp gruplarından silinirsiniz. Telefonunuzda bulunan tüm mesajlaşmalar Whatsapp hesabını sildikten sonra kalıcı olarak silinir. Son olarak WhatsApp uygulamasında yaptığınız satın almaları gösteren ödeme bilgileriniz kaldırılır.,

Whatsapp hesabımı nasıl silebilirim?

Whatsapp’ı silebilmek için uygulamanın en son sürümünü kullanmanız şart. Whatsapp hesabınızı silmek ve tamamen kaldırma işlemi gerçekleştirmek için güncellemenizin olup olmadığını denetleyin. Eğer herşey yolundaysa yani Whatsapp’ınız güncelse yöntemimizin ikinci adımına geçebiliriz.

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sırasıyla Ayarlar > Hesap ve Hesabımı Sil’e gidin.
  • Çıkan ekranda telefon numaranızı +90 5xx xx xx şeklinde yazın.
  • Size ikinci kez yöneltilen ”Hesabımı Sil’e dokunun ve silme işlemini tamamlayın.

Not: Whatsapp hesabınızı silerken tekrar düşünmeniz gerektiğini hatırlatma ihtiyacı hissettik. Çünkü Whatsapp hesabını silmeniz durumunda tüm bilgileriniz ve verileriniz kalıcı olarak silinecektir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -