Ana SayfaNasıl yapılır?Android Whatsapp hesabı silme nasıl yapılır?

Android Whatsapp hesabı silme nasıl yapılır?

- Advertisment -

Android işletimli Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper Via, Sony Xperia, General Mobile ve daha pek çok telefonda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Whatsapp uygulamasında sınırsız mesajlaşma, sohbet etme, fotoğraf ve video gönderme özellikleri dışında tam tersi olarak uygulamayı kaldırma ve hesabınızı kalıcı olarak silme özelliklerine de sahipsiniz. Whatsapp hesabınızı silmek için uygulayacağınız yöntemler çok kolay. Hızlı bir şekilde whatsapp hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımlara göz atın.

 Whatsapp hesabımı silersem ne olur?

Kullandığınız Whatsapp hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz hesabınız Whatsapp’tan silinmektedir. Bunun yanında arkadaşlarınızın listesinden de silinirsiniz. Katıldığınız tüm Whatsapp gruplarından silinirsiniz. Evet, telefonunuzda yaptığınız tüm konuşmalar, gönderdiğiniz gülücükler ve fotoğraflar da silinir.

Whatsapp hesabımı nasıl silebilirim?

Android işletim sistemli mobil cihazınızda yani telefonunuzda Whatsapp hesabınızı nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız yalnızca bu başlığa kilitlenmeniz yeterli. Whatsapp hesabınızı kaldırmak ve tamamen hesaptan kurtulmak için Whatsapp uygulamasını çalıştırın. Ardından telefonunuzun orta düğmesinin yanında bulunan ”Menü Tuşu”na dokunun. Buradan Ayarlar’a gidin. Sonra sırasıyla Hesap > Hesabımı Sil’e dokunun. Whatsapp’a kayıtlı olan telefon numaranızı kaldırmak için numarayı +90 555 555 55 55 formatında girerek Alt kısımda bulunan hesabımı sil’e basın. İşlem bu kadar. Ancak hatırlatmak isteriz ki Whatsapp hesabınızı dondurma gibi bir işlem söz konusu olmadığından ”Hesabı Sil” dediğinizde tüm bilgileriniz kalıcı olarak gider.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -