Blackberry’de Whatsapp hesabı nasıl silinir?

BERLIN, GERMANY - FEBRUARY 20: In this photo ilustration, the WhatsApp startup screen is seen on a Blackberry Q10 mobile phone on February 20, 2014 in Berlin, Germany. The social network company Facebook has agreed to purchase the largest mobile message service, WhatsApp, for at leastt USD 16 billion in cash and shares. (Photo Illustration by Adam Berry/Getty Images)
-sponsor-

  Blackberry OS işletim sistemli cihazlarda kullandığınız Whatsapp uygulamasını kaldırabileceğiniz gibi uygulama içi kullandığınız profili, hesabınızı tamamen kaldırabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp silme işlemiyle birlikte arkadaşlarınızın Favoriler Listesinden ve katıldığınız Whatsapp gruplarının tümünden kaldırılırsınız. Bunun yanında Whatsapp üyeliğinizi, profilinizi sildiğinizde arkadaşlarınızla yaptığınız tüm konuşmalar, sohbet mesajları silinir. Peki Whatsapp’ta hesabımızı nasıl siliyoruz? Hesabı tamamen silmek ve ortadan kaldırmak için hangi yöntemi uyguluyoruz? Cevaplar aşağıda..

Whatsapp hesabımı silersem herşeyim silinir mi?

  Evet, Whatsapp uygulamasında hesabınızı sildiğinizde tüm bilgileriniz, mesajlaşmalarınız, arkadaş listesindeki profiliniz silinir. Yani Whatsapp’ta tıpkı Facebook’ta olduğu gibi hesap dondurma, silinen hesabı geri alma gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Whatsapp hesabınızı yönetime mesaj atarak da sildiremezsiniz.

Whatsapp hesabımı nasıl silerim?

Blackberry telefonunuzdan Whatsapp’ı tamamen kaldırmak istiyorsanız uygulamanın üzerine tıklayın daya sonra Blackberry tuşuna (seçenek tuşu) basın ve sil deyin. Telefonunuzdan Whatsappp tamamen kalkacaktır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz