Ana Sayfa Etiketler Whatsapp hesabı nasıl kapatılır

whatsapp hesabı nasıl kapatılır ile ilgili içerikler.


Symbian Whatsapp hesabı silme nasıl yapılır?

Symbian işletim sistemli Nokia telefonlarında telefon numaranızla kayıtlı olarak kullandığınız Whatsapp uygulamasındaki hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Whatsapp profilinizi tamamen silerek sorunsuz şekilde Whatsapp ile ilgili bütün bilgilerinizi sıfırlayabilirsiniz.

Symbian Whatsapp’ta hesabımı silersem neleri geri getiremem?

Hesabınız Whatsapp’tan temelli olarak sileneceği için arkadaşlarınızın listesinde artık görünmezsiniz. Katıldığınız Whatsapp gruplarının tümünden silinirsiniz. Yaptığınız tüm sohbetler, mesajlaşmalar, konuşmalar silinir.

Whatsapp hesabı nasıl silinir?

Symbian işletim sistemli Nokia S60 model telefonlarda Whatsapp hesabınızı sonlandırmak ve üyeliğinizi kalıcı bir şekilde silmek için Whatsapp uygulamasını çalıştırın. Seçeneklere basın. Ardından sırasıyla Hakkında > Hesap Bilgileri > Seçenekler’i izleyin. Evet, gördünüz: Hesabı Sil.

Hesabı sil’e basın ve alan koduyla birlikte telefon numaranızı yazarak Devam Et’e basın. Son kez Hesabı Sil dedikten sonra Whatsapp hesabınızı kapatın.

Nokia Lumia’da Whatsapp hesabı nasıl silinir?

     Nokia Lumia kullanıcıları için Whatsapp uygulamasının tam sorunsuz olarak hizmet verdiğini hepimiz biliyoruz. Whatsapp’ın nimetlerinin tümünden faydalandığımız gibi dilersek Whatsapp hesabımızı da silebiliyoruz. Hesabımızı Whatsapp’tan silmek, arkadaşlarımızın listesinden çıkmak, katıldığımız tüm Whatsapp gruplarından silinmek, arkadaşlarımızla yaptığımız görüşmeler, mesajlaşmalar, sohbetler ve gönderdiğimiz video ile resimleri kalıcı olarak temizlemek kısacası Whatsapp üyeliğimizi sonlandırmak çok kolay.

   Windowsphone işletim sistemli Nokia Lumia 1020, 625, 520 gibi cihazlarda Whatsapp hesabımızı nasıl kaldırabiliriz? Tıpkı Whatsapp uygulamasını silmek gibi hesabımızı silmek ve kalıcı bir şekilde kapatmak bir o kadar basit. Whatsapp profil hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. WhatsApp uygulamasını başlatarak ekranınızın sağ alt kısmında yer alan üç noktaya basın.
  2. Sırasıyla Ayarlar ve Hesap’a dokunun.
  3. Hesabı sil’e diyerek ve telefon numaranızı girerek son adıma geçin.
  4. Hesabınızı silme işlemini başlatmak ve kalıcı olarak Whatsapp hesabınızı silmek için ekranın alt bölümünde yer alan Devam’a dokunun.

Yanlışlıkla silinen Whatsapp hesabı geri alınır mı?

Yanlışlıkla ya da bilerek sildiğiniz Whatsapp hesabını ne yazık ki tekrardan geri alabilmeniz mümkün değil. Whatsapp üyeliğinizi bir defa sildiyseniz geri getirme şansınız maalesef yoktur.

Android Whatsapp hesabı silme nasıl yapılır?

Android işletimli Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper Via, Sony Xperia, General Mobile ve daha pek çok telefonda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Whatsapp uygulamasında sınırsız mesajlaşma, sohbet etme, fotoğraf ve video gönderme özellikleri dışında tam tersi olarak uygulamayı kaldırma ve hesabınızı kalıcı olarak silme özelliklerine de sahipsiniz. Whatsapp hesabınızı silmek için uygulayacağınız yöntemler çok kolay. Hızlı bir şekilde whatsapp hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımlara göz atın.

 Whatsapp hesabımı silersem ne olur?

Kullandığınız Whatsapp hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz hesabınız Whatsapp’tan silinmektedir. Bunun yanında arkadaşlarınızın listesinden de silinirsiniz. Katıldığınız tüm Whatsapp gruplarından silinirsiniz. Evet, telefonunuzda yaptığınız tüm konuşmalar, gönderdiğiniz gülücükler ve fotoğraflar da silinir.

Whatsapp hesabımı nasıl silebilirim?

Android işletim sistemli mobil cihazınızda yani telefonunuzda Whatsapp hesabınızı nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız yalnızca bu başlığa kilitlenmeniz yeterli. Whatsapp hesabınızı kaldırmak ve tamamen hesaptan kurtulmak için Whatsapp uygulamasını çalıştırın. Ardından telefonunuzun orta düğmesinin yanında bulunan ”Menü Tuşu”na dokunun. Buradan Ayarlar’a gidin. Sonra sırasıyla Hesap > Hesabımı Sil’e dokunun. Whatsapp’a kayıtlı olan telefon numaranızı kaldırmak için numarayı +90 555 555 55 55 formatında girerek Alt kısımda bulunan hesabımı sil’e basın. İşlem bu kadar. Ancak hatırlatmak isteriz ki Whatsapp hesabınızı dondurma gibi bir işlem söz konusu olmadığından ”Hesabı Sil” dediğinizde tüm bilgileriniz kalıcı olarak gider.