Ana Sayfa Etiketler Whatsapp profili silme

whatsapp profili silme ile ilgili içerikler.


Nokia Lumia’da Whatsapp hesabı nasıl silinir?

     Nokia Lumia kullanıcıları için Whatsapp uygulamasının tam sorunsuz olarak hizmet verdiğini hepimiz biliyoruz. Whatsapp’ın nimetlerinin tümünden faydalandığımız gibi dilersek Whatsapp hesabımızı da silebiliyoruz. Hesabımızı Whatsapp’tan silmek, arkadaşlarımızın listesinden çıkmak, katıldığımız tüm Whatsapp gruplarından silinmek, arkadaşlarımızla yaptığımız görüşmeler, mesajlaşmalar, sohbetler ve gönderdiğimiz video ile resimleri kalıcı olarak temizlemek kısacası Whatsapp üyeliğimizi sonlandırmak çok kolay.

   Windowsphone işletim sistemli Nokia Lumia 1020, 625, 520 gibi cihazlarda Whatsapp hesabımızı nasıl kaldırabiliriz? Tıpkı Whatsapp uygulamasını silmek gibi hesabımızı silmek ve kalıcı bir şekilde kapatmak bir o kadar basit. Whatsapp profil hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. WhatsApp uygulamasını başlatarak ekranınızın sağ alt kısmında yer alan üç noktaya basın.
  2. Sırasıyla Ayarlar ve Hesap’a dokunun.
  3. Hesabı sil’e diyerek ve telefon numaranızı girerek son adıma geçin.
  4. Hesabınızı silme işlemini başlatmak ve kalıcı olarak Whatsapp hesabınızı silmek için ekranın alt bölümünde yer alan Devam’a dokunun.

Yanlışlıkla silinen Whatsapp hesabı geri alınır mı?

Yanlışlıkla ya da bilerek sildiğiniz Whatsapp hesabını ne yazık ki tekrardan geri alabilmeniz mümkün değil. Whatsapp üyeliğinizi bir defa sildiyseniz geri getirme şansınız maalesef yoktur.

Blackberry’de Whatsapp hesabı nasıl silinir?

  Blackberry OS işletim sistemli cihazlarda kullandığınız Whatsapp uygulamasını kaldırabileceğiniz gibi uygulama içi kullandığınız profili, hesabınızı tamamen kaldırabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp silme işlemiyle birlikte arkadaşlarınızın Favoriler Listesinden ve katıldığınız Whatsapp gruplarının tümünden kaldırılırsınız. Bunun yanında Whatsapp üyeliğinizi, profilinizi sildiğinizde arkadaşlarınızla yaptığınız tüm konuşmalar, sohbet mesajları silinir. Peki Whatsapp’ta hesabımızı nasıl siliyoruz? Hesabı tamamen silmek ve ortadan kaldırmak için hangi yöntemi uyguluyoruz? Cevaplar aşağıda..

Whatsapp hesabımı silersem herşeyim silinir mi?

  Evet, Whatsapp uygulamasında hesabınızı sildiğinizde tüm bilgileriniz, mesajlaşmalarınız, arkadaş listesindeki profiliniz silinir. Yani Whatsapp’ta tıpkı Facebook’ta olduğu gibi hesap dondurma, silinen hesabı geri alma gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Whatsapp hesabınızı yönetime mesaj atarak da sildiremezsiniz.

Whatsapp hesabımı nasıl silerim?

Blackberry telefonunuzdan Whatsapp’ı tamamen kaldırmak istiyorsanız uygulamanın üzerine tıklayın daya sonra Blackberry tuşuna (seçenek tuşu) basın ve sil deyin. Telefonunuzdan Whatsappp tamamen kalkacaktır.

Android Whatsapp hesabı silme nasıl yapılır?

Android işletimli Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper Via, Sony Xperia, General Mobile ve daha pek çok telefonda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Whatsapp uygulamasında sınırsız mesajlaşma, sohbet etme, fotoğraf ve video gönderme özellikleri dışında tam tersi olarak uygulamayı kaldırma ve hesabınızı kalıcı olarak silme özelliklerine de sahipsiniz. Whatsapp hesabınızı silmek için uygulayacağınız yöntemler çok kolay. Hızlı bir şekilde whatsapp hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımlara göz atın.

 Whatsapp hesabımı silersem ne olur?

Kullandığınız Whatsapp hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz hesabınız Whatsapp’tan silinmektedir. Bunun yanında arkadaşlarınızın listesinden de silinirsiniz. Katıldığınız tüm Whatsapp gruplarından silinirsiniz. Evet, telefonunuzda yaptığınız tüm konuşmalar, gönderdiğiniz gülücükler ve fotoğraflar da silinir.

Whatsapp hesabımı nasıl silebilirim?

Android işletim sistemli mobil cihazınızda yani telefonunuzda Whatsapp hesabınızı nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız yalnızca bu başlığa kilitlenmeniz yeterli. Whatsapp hesabınızı kaldırmak ve tamamen hesaptan kurtulmak için Whatsapp uygulamasını çalıştırın. Ardından telefonunuzun orta düğmesinin yanında bulunan ”Menü Tuşu”na dokunun. Buradan Ayarlar’a gidin. Sonra sırasıyla Hesap > Hesabımı Sil’e dokunun. Whatsapp’a kayıtlı olan telefon numaranızı kaldırmak için numarayı +90 555 555 55 55 formatında girerek Alt kısımda bulunan hesabımı sil’e basın. İşlem bu kadar. Ancak hatırlatmak isteriz ki Whatsapp hesabınızı dondurma gibi bir işlem söz konusu olmadığından ”Hesabı Sil” dediğinizde tüm bilgileriniz kalıcı olarak gider.

iPhone’da Whatsapp hesabını silme nasıl yapılır?

iPhone’da Whatsapp uygulaması kullanıyorsanız hesabınızda aktif olarak mesajlaştığınız ve sohbet ettiğiniz gibi whatsapp hesabınızı silebilir, kalıcı bir şekilde Whatsapp hesabınızdan kurtulabilirsiniz. iOS işletim sistemli iPhone modellerinde Whatsapp uygulamasındaki numaranızla bağlandığınız profilinizi silmek ve kaldırmak için yapmanız gereken işlemlere göz atmak için aşağıya bakalım. Whatsapp’ın nasıl silineceğini öğrenelim.

Peki, Whatsapp hesabını silersek nelerimiz gider?

Eğer Whatsapp hesabınızı silmek isterseniz arkadaşlarınızın listesinde görünmezsin. Kullandığınız tüm Whatsapp gruplarından silinirsiniz. Telefonunuzda bulunan tüm mesajlaşmalar Whatsapp hesabını sildikten sonra kalıcı olarak silinir. Son olarak WhatsApp uygulamasında yaptığınız satın almaları gösteren ödeme bilgileriniz kaldırılır.,

Whatsapp hesabımı nasıl silebilirim?

Whatsapp’ı silebilmek için uygulamanın en son sürümünü kullanmanız şart. Whatsapp hesabınızı silmek ve tamamen kaldırma işlemi gerçekleştirmek için güncellemenizin olup olmadığını denetleyin. Eğer herşey yolundaysa yani Whatsapp’ınız güncelse yöntemimizin ikinci adımına geçebiliriz.

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sırasıyla Ayarlar > Hesap ve Hesabımı Sil’e gidin.
  • Çıkan ekranda telefon numaranızı +90 5xx xx xx şeklinde yazın.
  • Size ikinci kez yöneltilen ”Hesabımı Sil’e dokunun ve silme işlemini tamamlayın.

Not: Whatsapp hesabınızı silerken tekrar düşünmeniz gerektiğini hatırlatma ihtiyacı hissettik. Çünkü Whatsapp hesabını silmeniz durumunda tüm bilgileriniz ve verileriniz kalıcı olarak silinecektir.


- sponsor -